Prepáčte,nič z Vašich príspevkov som nečítal,lebo chcem napísať môj názor...A ten je asi takýto...Keď čítam,čo sa deje v bývalej ČSSR,tak celá "nežná revolúcia"mi pripadá,ako dobre naiscenovaný variant hráčov na trhu,ako zničiť a zarobiť na niečom,čo funguje bez investícii...Len Česko to odhadlo(nie všetko) a my nie...Viď toto,alebo navrátenie majetku,alebo iné majetkové,územné a iné nároky voči štátu...Vrátane vpustenia všelijakých poisťovní a bánk na náš trh...Cítili tu beztrestnosť a možnosť nabaliť sa bez rizika straty investície...A je neuveriteľné,s akou drzosťou chcú,a keďže im to zákony umožňujú,aj žiadajú stále viac,aj keď tvrdia,že nejde o zisk...Kedy sa to skončí???To fakt musíme vyplatiť každého blba,čo sem prišiel na hotové a nemusel ani prstom pohnúť,aby si naplnil vrecká???Však,my si tu môžeme ruky zodrať a nesplatíme to,čo nám naši politici pripravili na splácanie.A všetci sú spokojní...Od nebohého Havla,Mečiara,všetky Dzurindove a Ficove vlády...


