Pracoval si vtedy????Ja som hej...Na normu za sústruhom.Za 800Kčs. prežil som v pohode.Až po prevrate som prišiel na to,že som urobil mesačne 5násobne viac výrobkov ako v Rakúsku...No, a preto som teraz manager....xixixi
Pracoval si vtedy????Ja som hej...Na normu za sústruhom.Za 800Kčs. prežil som v pohode.Až po prevrate som prišiel na to,že som urobil mesačne 5násobne viac výrobkov ako v Rakúsku...No, a preto som teraz manager....xixixi
je to citát starca,ktorý niečo zažil...nie žvást decka,čo nepozná iné,iba plný pudelár svojich rodičov...
Príliš málo ľudí vlastní príliš veľa a príliš veľa ľudí má príliš málo. Táto nerovnováha – to je kapitalizmus. Kapitalizmus je rakovina."
Čítajte viac: http://spravy.pravda.sk/varovanie-z-wall-streetu-0 h0-/sk_svet.asp?c=A111025_195449_sk_svet_p29#ixzz1 bpHTHUp1
Všetkým,ktorí obhajujú kapitalizmus odporúčam tento citát,ktorý povedal jeden(podotýkam dosť starý-pre mladíkov,čo by radi mudrovali a nič iné nezažili) "Príliš málo ľudí vlastní príliš veľa a príliš veľa ľudí má príliš málo. Táto nerovnováha – to je kapitalizmus. Kapitalizmus je rakovina."
Čítajte viac: http://spravy.pravda.sk/varovanie-z-wall-streetu-0 h0-/sk_svet.asp?c=A111025_195449_sk_svet_p29#ixzz1 bpHTHUp1
Necítia sa ,lebo navrhli takúto novelu zákona.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ľudia pracujúci v zdravotne rizikovom prostredí už nebudú mať nárok na dva týždne rekondičného pobytu. Zamestnávateľ im zaplatí maximálne týždeň. Umožní to novela zákona o bezpečnosti práce, ktorú vo štvrtok odsúhlasili poslanci pravicovej koalície.
Čítajte viac: http://profesia.pravda.sk/firmam-klesnu-naklady-za mestnancom-vyhody-f24-/sk-prludz.asp?c=A111022_065 554_sk-prludz_p01#ixzz1bgY5Pfin
A popri tomto nenápadne schválili v parlamente Toto!!!!!!!
"Ľudia pracujúci v zdravotne rizikovom prostredí už nebudú mať nárok na dva týždne rekondičného pobytu. Zamestnávateľ im zaplatí maximálne týždeň. Umožní to novela zákona o bezpečnosti práce, ktorú vo štvrtok odsúhlasili poslanci pravicovej koalície.
Čítajte viac: http://profesia.pravda.sk/firmam-klesnu-naklady-za mestnancom-vyhody-f24-/sk-prludz.asp?c=A111022_065 554_sk-prludz_p01#ixzz1bgY5Pfin
No,bude to zaujímavé pre SDKÚ,pretože ona im vo voľbách v 2010 získala 223 762 hlasov,čo bolo 57%z celkového počtu (390 000).....Tak neviem,či nájdu v SDKÚ náhradu.....
Nič v zlom...Ale mr.Kaplan....Tolko zloby a nenávisti,čo som si tu prečítal od Teba a Tebe verných...Klobúk dole...Ako môže niekto normálny takto útočiť na ludí,ktorí majú iný názor???Aj keď možno nekompetentný???A toto píšem nielen o dnešnej,ale o všetkých príspevkoch...Lebo rodzdiel je poslať príspevok s riešením,alebo nenávistný blaf...Tak...A na záver...Niektoré boli aj k téme...Tam je to OK....:o)
Podla mňa je jedno,či sa Moskva pomýlila,alebo nie...Avšak,tie krajiny,ktoré su v zozname,si nemôžu byť isté ničím...Lebo zabiť človeka neznamená zabiť vieru v niečo...A ,myslím si,že Kaddáfiho ludia ešte zďaleka nie su porazení...Nuž čo...Len dúfam,že tam volajaký magor nenapíše,že aj my sme boli za....Tú jeho vraždu...
Kašlite na rorpočet...Lebo tu je možno pravda....http://youtu.be/4Z9WVZddH9w
Ospravedlňujujem sa im....SAS nešlo o kreslá...To ich ctí....
Ale prečo by to nemohol povedať???Veď prezident ešte nerozhodol,ako bude ďalej...Až potom toto bude blbosť,keď to bude čierne na bielom,že skončili...Zatial je to len jedna z možností....či?
Pre pravdovravny????Vôbec som nechcel vstupovať do tejto debaty,lebo je zatiaľ bezpredmetná,ale detinské popisovanie pravdovravného ma prinútili...On je totiž príklad toho,ako niekto nechce....Lebo keby chcel,zagogloval by a prišiel na mnoho vecí...Trebárs...že NR SR nemôže odvolať vládu(iba navrhnúť nedôveru)...Tzn...Dokedy nerozhodne prezident inak,musí sa táto štvorkoalícia žrať ďalej...Trebárs...Súdruh je-(st.výraz)kamarát, druh, priateľ:(napr) Jeho súdruh bol vysoký, štíhly mladík. (Čaj.) Videli sme, ako ten alebo onen súdruh zo školských lavíc prestal zrazu chodiť do školy. (Al.);.(citácia)...Takže na d jeho príspevkami sa dá iba pousmiať poslať mu recepty na žalúdok,aby mu vredy nepraskli z toľkej zloby a nenávisti všetkého a všetkých...Lebo on je nezaradený...Tzn"žiaden súdruh",iba ja....:o)
Panebože,tá koalícia sa nenávidí ešte viac, ako som si doteraz myslel!!!!A najhoršie je to,že pri toľkej nevraživosti asi nemohli myslieť na občanov,lebo sa museli ustrážiť sami seba...Tak aké budu potom tie zákony,čo doteraz stihli schváliť????Asi nie pre občanov...či???
Policajný prezident Jaroslav Spišiak pôvodne tvrdil, že ich predali úplatní policajti mafii, ktorá chce takto zdiskreditovať vedenie rezortu vnútra a zboru, neskôr povedal, že materiály z Úradu boja proti organizovanej kriminalite niekto ukradol. Ako vyšetrovanie pokračuje, polícia vo štvrtok nespresnila.
Pekne nám "frézuje"hlavy..:o)
Ja Ti odpoviem slovami Petra Javúrka:"Strana Richarda Sulíka zjavne začína chápať vzťah medzi hlasovaním o eurovale a stoličkami, na ktorých sedia jej poslanci a ministri. "koniec citátu...
V tejto vete je všetko.Nech ju rozoberieš z ktorejkoľvek strany,nič o dvôverihodnosti Slovenska tam nie je.Aj keď mi je jedno,či si volil mrkvu,kaleráb,alebo jahodu,nemal by si súhlasiť s tým,aby sa tá zelenina pri každom probléme tvárila ako elektrospotrebič.....Lebo v tom je problém,že Tebe asi nevadí,keď sa klame,lebo aj lož v rámci(pre Teba) dobrej veci je len lož...či?...A je to jedno,či klame modrý,červený alebo hnedý politik,alebo strana...
možno aj Ty,ak nemáš niečo"" prilepené za nechtami""
Niet sa čo čudovať,veď aj u nás niektoré reality-show vyzerajú,akoby ich vytvoril nejaký duševne chorý človek(úchil(..či?
Odporúčame