Pls...Pošlite môj príspevok pre správcu debaty,ako(nahlásiť)...Možno si potom všimne tie IPečky čo tak úžasne hodnotia...Lebo mňa už prestáva baviť písať proti stroju...xixi
Pls...Pošlite môj príspevok pre správcu debaty,ako(nahlásiť)...Možno si potom všimne tie IPečky čo tak úžasne hodnotia...Lebo mňa už prestáva baviť písať proti stroju...xixi
A ešte raz:Pre správcu Debaty...Vôbec Vám nevadia tie blbé hodnotenia,čo sú tu???Veď ,tu nejakí lapaji ,cez určitý program negujú určitú skupinu debatérov len na základe ich prihlásenia,bez ohľadu na to,čo napíšu....To fakt PRAVDA nevie odhaliť ?????
Pls...Pošlite môj príspevok pre správcu debaty,ako(nahlásiť)...Možno si potom všimne tie IPečky čo tak úžasne hodnotia...Lebo mňa už prestáva baviť písať proti stroju...xixi
Tak toto dokáže len mašina....Dúfam,že s tým niečo porobíte....Dík....
A ešte raz:Pre správcu Debaty...Vôbec Vám nevadia tie blbé hodnotenia,čo sú tu???Veď ,tu nejakí lapaji ,cez určitý program negujú určitú skupinu debatérov len na základe ich prihlásenia,bez ohľadu na to,čo napíšu....To fakt PRAVDA nevie odhaliť ?????
A ešte raz:Pre správcu Debaty...Vôbec Vám nevadia tie blbé hodnotenia,čo sú tu???Veď ,tu nejakí lapaji ,cez určitý program negujú určitú skupinu debatérov len na základe ich prihlásenia,bez ohľadu na to,čo napíšu....To fakt PRAVDA nevie odhaliť ?????
Pls...Pošlite môj príspevok pre správcu debaty,ako(nahlásiť)...Možno si potom všimne tie IPečky čo tak úžasne hodnotia...Lebo mňa už prestáva baviť písať proti stroju...xixi
Mínuská nabiehajú pravidelne..xixi
Pls...Pošlite môj príspevok pre správcu debaty,ako(nahlásiť)...Možno si potom všimne tie IPečky čo tak úžasne hodnotia...Lebo mňa už prestáva baviť písať proti stroju...xixi
A ešte raz:Pre správcu Debaty...Vôbec Vám nevadia tie blbé hodnotenia,čo sú tu???Veď ,tu nejakí lapaji ,cez určitý program negujú určitú skupinu debatérov len na základe ich prihlásenia,bez ohľadu na to,čo napíšu....To fakt PRAVDA nevie odhaliť ?????
MR gustav...A vieš o tom,že za Dzurindu bol DDS pre prvozamestnancov povinný????
Pre správcu Debaty...Vôbec Vám nevadia tie blbé hodnotenia,čo sú tu???Veď ,tu nejakí lapaji ,cez určitý program negujú určitú skupinu debatérov len na základe ich prihlásenia,bez ohľadu na to,čo napíšu....To fakt PRAVDA nevie odhaliť ?????
Veru,veru,,,Dnes som pozeral výpisy z DDS.....Posledné roky strata..Ešteže im minulá vláda zakázala viac....A teraz, bez môjho súhlasu, by to chceli investovať tak,aby som ako občan DSSkám platil dvakrát????Za správu si strhávajú pravidelne(aj keď som v mínuse),a teraz by chceli,aby som dvojmo platil na čo si zmyslia?????A čo ak s tým nesúhlasím????....xichi...Asi už nič....či???
Všetko beriem,len sa mi nepáči,že nemá čas ten dokument prečítať...Ako bude potom reagovať na tie nedostatky,keď nebude ovládať obsah???
Tak táto časť pravidiel DEBATY sa mi páči:"Neprijateľné sú hlavne urážky iných prispievateľov, hrubé osočovanie tretích osôb, vulgarizmy,........."Niekedy mi to pripádá,ako vtip..
Odporúčame