Dodané zo zahraničia generátory zásobia iba kritickú infraštruktúru. Na zničené trafostanice sa náhradné diely minuli, tak veľké fabriky stoja.
Dodané zo zahraničia generátory zásobia iba kritickú infraštruktúru. Na zničené trafostanice sa náhradné diely minuli, tak veľké fabriky stoja.
Tá továreň sa ani nezačne stavať, lebo celá Ukrajina bude čoskoro pod vojensko-civilnou správou Ruska
Nevieš? Aj keď bude frontová línia za Odesou, bude tvrdiť, že víťazstvo hrdinskej ukrajinskej armády je na dosah.
Ústup bojom? Taký neexistuje, lebo dozadu sa strieľať nedá. Iba ústup pod krytím ďalekonosného delostrelectva zo zálohy alebo pod krytím letectva. Niekto sa hrá vojenského stratéga.
Zdá sa, že hliníkového magnáta Deripasku postihne osud Chodorkovského, keď sa rýchlo nespamätá. Nech si plní svoje povinnosti voči svojim zamestnancom a štátu a nič sa mu nestane.
Ešte sa nevie, či to bola raketa ukrajinská alebo ruská. Treba sa zdržať propagandistických komentárov.
Nemá kto a nemajú čím. Tých 10 leopardov je prd v lese.
Ja mám zas takého tušáka, že smerovanie Ukrajiny na západ nikdy nebude. Rusko nedovolí a USA sa môže aj na hlavu postaviť.
Obsadením Artemovska sa nič nekončí. Nutné je obsadiť aj oblasť Avdejevky, z ktorej je ostreľovaný Doneck. Až potom je možný ďalší postup na Kramatorsk a Dnepropetrovsk. Uvidíme, ktorým smerom sa to pohne.
Raketa S300 nemá devastujúce účinky, ktoré by viedli k úplnej deštrukcii stavieb. Nálož obsahuje veľké množstvo drobných projektilov ktoré vedú k poškodeniu lietadla, rakety.
Rusi potrebujú všade víza, Ukrajinci nikde. Preto ich milióny vyžiera našu ekonomiku a zvyšuje kriminalitu. Vlastenectvo je pre nich neznámy pojem.
Ukrajina v tejto vojne prichádza o 2 generácie chlapov v najproduktívnejšom veku. Najhoršie je, že je to väčšinou ich vlastnou vinou.
To lietadlo je neletuschopné, kým sa neprekontrolujú všetky jeho funkcie a musí sa presunúť do hangáru. Pre vedenie ruských operácii je však nutné, takže aj keby mali presunúť iný A-50 zo Sýrie, tak to Rusi urobia.
Modli sa za to, aby tie nové ľudské zdroje neboli slovenské.
Ukrajinci si sami vybrali svoj osud, keďže na slovo poslúchajú amíkov. Tým sú životy nejakých ukrajincov v tej najzadnejšej časti tela.
Aj o tvojom mentálnom zdravÝ to niečo hovorí:-)
Keďže to platí EÚ, tak je to z tvojich aj mojich peňazí. Máš krátke vedenie?
Rusi si za dodávky z USA poctivo zaplatili, za dodávky na Ukrajinu sme prinútení platiť usákom my!
Osoba Dzuriho je silne toxická pre každú stranu, v ktorej bude figurovať. Ľudia nezabudli! No a výtlak Hegera s Naďom je veľmi nízky na to, aby strany výraznejšie posilnili. Zrejme sa stanú "bezdomovcami".
Autor by si mal utiahnuť opasok minimálne o 2 dierky.
Odporúčame