Sulíka kritizovali tí najväčší hlupáci, akí kedy boli v našej politike. Mená hegevodka, bábkoherečka a šteňa hovoria za všetko.
Sulíka kritizovali tí najväčší hlupáci, akí kedy boli v našej politike. Mená hegevodka, bábkoherečka a šteňa hovoria za všetko.
Hento šteňa sa tvári, že pojedlo všetku múdrosť sveta. Ešte nič osožného pre Slovákov neurobil a už chce poučovať.
Hento čudo sa nedá oslovovať "pán".
Ten makak sa už stáva aj odborníkom na celú problematiku okolo plynu.
A niektoré "mrtvoly" sa pri filmovaní hýbali. Režiséri tohto videa boli neprofesionálni.
On to opísal z vyjadrení hegervodky a rezidentky:-)
Uvidíme, ako dlho mu vydrží to platenie v Rubľoch. Brusel zavelí a on poslušne otočí.
Za tejto vlády sa to zrejme nepodarí, lebo práve takých potrebujú.
Mýliš sa. Z toho, čo si napísal mi vychádza iba to, že EÚ na civilnom obyvateľstve vôbec nezáleží. Nie každý Ukrajinec si môže dovoliť utiecť do bezpečia EÚ.
Rád by som vedel koľkože to konvojov s humanitárnou pomocou pre obyvateľstvo Ukrajiny prišlo počas konfliktu od štátov Nato. Dodávky zbraní nemajú nič spoločné s humanitou.
Plynovod Jamal nie je natlakovaný, všetko ide cez Bratstvo.
Scholz asi nepozná aký je zákon akcie a reakcie a už teraz sa vyhráža znárodnením dcér Gazpromu a Rosnefti v Nemecku. Slepo poslúcha kovboyov, tak nech sa potom nediví, ak mu Rusko zatvorí kohút s plynom alebo znárodni VW. Kovboyom ide iba o oslabenie Nemecka a s ním aj celú EÚ.
Od tejto expertky sme sa dozvedeli iba to, čo vieme všetci. Je to vojna Nato proti Rusku rukami Ukrajincov. Len mám obavy, že to skĺzne do opotrebovacej vojny od ktorej potom je už veľmi blízko k jadrovej.
Keďže cena plynu v Rusku bude stanovená v rubľoch, celá EÚ bude bojovať za posilnenie rubľa, aby nakúpili lacnejšie. Aj ruským bankám sa ujde nejaký bakšiš pri výmene eur za ruble. To nevymyslíš:-)
Keby len osivo. Hegevodka už objednal v Slovnafte naftu pre ukrajinské traktory, ktoré vedia aj strieľať.
Dobrá ekonomika obyvateľstva svedčí o dobrej politike vedenia štátu. Opačne to neplatí, takže máš pravdu.
Že vraj ekonomický rast Slovenska v tomto roku bude 2,1%. Ha ha ha. Budeme radi, ak to bude -2,1%.
Podľa tých dvoch je mier a životy ľudí až na poslednom mieste. Ukrajina dostane od nich humanitárnu pomoc jedine dodávkou ďalších zbraní.
Možno, že to bol útok dronmi, ale s dosť veľkou nosnosťou. Ja som videl satelitné snímky veľkých nádrží na ropu s dosť veľkými dierami po strelách a z toho som usúdil, že to boli rakety stredného kalibru. Vtedy bola výhovorka na neschopnosť Patriotov, že tie nesledujú 360°-vý priestor, ale iba 180°.
Odporúčame