Do Davosu sa viezol jeden delegát v jednom jetstríme. Toto grínpisákom nevadilo? Nevadia im ani tankery na prevoz LNG a ropy? Ak nebudú fungovať potrubia, tak nech sú aj zodpovední za uhlíkovú stopu, ktorú svojimi kecami zapríčinia. Celá tá ich organizácia pôsobí v spoločnosti ako trúdy. Osoh nijaký.

