Čo to trepe ten valášek. Žilinka predsa pripomienkoval DCAs 35-timi pripomienkami a nikto sa s ním o tom nechcel baviť. Ešte bol aj osočovaný, že čo si to dovoľuje. Valášek nech sa stará o svoje PS, aby sa vôbec dostalo po voľbách do NR SR a nech neosočuje a neúkoluje pána Žilinku.


