A to je čo za odborníčka na energetickú politiku, keď si nevie spočítať potrebu Európy na tento rok, nevie koľko môže prísť plynu z Ruska, nevie koľko príde LNG a za akú cenu, aké bude dlhé zimné obdobie s nízkymi teplotami. No to sa veľmi zle plánuje s takými odborníkmi, keď povie, že "uvidíme". Nech sa potom nevyhovára, že Rusi nám nenaplnili zásobníky plynom, ale nepovie, že si ho neobjednali.

