Počuj ty Fígeľ. Tvoj Pán nedorástol na žiadnu politickú funkciu, vidí to 99% obyvateľov. Vo svojom košiari nemá nijakú schopnú osobnosť na riadenie nejakého rezortu. U ostatných koaličníkov je to podobné, samý mafián, goriliak, zlodej, podvodník a narkoman. Ani jeden prijatý zákon nebol prospešný pre pracujúceho človeka. Väčších diletantov v riadení štátu sme posledných 70 rokov nemali. Títo dokážu položiť na lopatky fungujúci štát za ďalší rok vládnutia.


