Posledné voľby verím, že neboli sfalšované, pretože PS by neostalo pre 0,1% pred bránami NR. Poznám na okolí veľa ľudí čo vantajma volili a teraz sa chytajú za hlavu. Vtedy si naozaj mysleli, že bude sranda. Len jeden, čo ho poznám stále stojí tvdo za vantajmom.

