Všetkých policajtov, ktorí získali štatút oznamovateľa 2 dni po voľbách postaviť mimo službu až do vyšetrenia ich minulej protiprávnej činnosti. Ono sa niečo nájde na každého z nich, keďže takto pokúsili zabetónovať na svojich funkciách bleskovo po voľbách. A ešte si posvietiť na šéfku tohto úradu, že koho poslúchla.

