V poslednej dobe sa ten rozdiel fakt stráca.
V poslednej dobe sa ten rozdiel fakt stráca.
Iný kraj - iný mrav.
Ty sa divíš tomuto trestu a oni sa možno divia že nám tu na tzv. prajdoch verejne pobehujú polonahí jedinci čo ani nevedia určiť či sú muž, žena, pes alebo lokomotíva.
Týmto neobhajujem ten trest, len chcem povedať že na svete neexistujú jednotné pravidlá. Ako si to tá ktorá krajina zavedie, tak má. A nik z druhej krajiny sa to toho nemá miešať.
"...že pre žiadneho prezidenta, ani pána podržtašku, nemal byť problém takéto meno vyškrtnúť zo zoznamu kandidátov na oficiálneho vyslanca SR,“ skonštatoval politológ."
Takto sa vyjadruje nezávislý politológ alebo degresívny aktivista (teda idiot) na adresu prezidenta?
Z ankety vidno, že bežní Ukrajinci nielenže nechápu ale sú nasiaknutí banderizmom až do špiku kostí.
Tupiť národ z ktorého pochádzaš je také - progresívne.
"...Andrij Sybiha v piatok uviedol, že rozhodnutie Nawrockého je strategickou chybou a neúctivosťou,.."
a rozhodnutie Zelenského pomenovať po hrdlorezoch UPA bojovú jednotku je čo? A Ukrajinci keď už vracajú vyznamenania, môžu vrátiť aj časť peňazí a zbraní čo vyžobrali od Poliakov..
A načo by bola EÚ AI keď máme grýndýl, podporu LGBTXYZ......, a trvalý prísun chirurgov, gynekolókov a jadrových vedcov z blízkeho aj vzdialeného východu a celej Afriky?
Yankee go home
"Niečo sa deje. "
Deje. Bude veľká žranica a nič nehovoriace vyhlásenie. A ešte spoločná fotka.
To je tak asi všetko.
Keď médiá hovoria iba polovicu pravdy. Prípad zabitého ruského umelca v Poľsku
https://marker.sk/clanky/1598/ked-media-hovo…
Druhá polovica pravdy
Tieto informácie sú pravdivé, problémom však je, že obsahujú len polovicu pravdy. Skrepeckij totiž nebol kritikom iba ruského, ale aj ukrajinského prezidenta, ruskej aj ukrajinskej politickej špičky. Bol napríklad evidovaný na známom zozname nepriateľov Ukrajiny, ktorý bol viacerými médiami opísaný ako „zoznam osôb určených na likvidáciu“.
Niečo ako preventívno-humanitné bombardovanie?
"„Premiér Netanjahu to jasne vysvetlil americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi a ďalším vysokopostaveným americkým predstaviteľom.....":
Vojna bude pokračovať za každú cenu, aj napriek USA-Iránskym dohodám.
..a keby len jedna.
Ja viem, ty si moderný progresívny fúrik, riadený umelou inteligenciou lebo vlastnú došla. A pravda je to čo napíšu v denníku N-očník, a čo povie politbyro v Bruseli.
"Preto ju treba finančne podporovať. "
Treba tam poslať viac dolárov a euráčov, nech si môžu postaviť viac zlatých záchodov, rozkradnúť viac peňazí.
"Keď bude Rusko porazené, tak peniaze si európske krajiny budú môcť vymáhať od Rusov."
Na čom pánko fičí? To musí byť veľmi kvalitný matroš.
Skôr to vyzerá, že nie rakovina ale hrdza zožrala fúriku aj to jediné koliesko čo mal funkčné.
Toto nie je nový problém, ale problém ktorý Uršuľa fon Fajzer vyrobila pred rokmi a tiahne sa za ňou ako smrad.
V tej ankete chýba ešte jedna možnosť:
- nie len diplomacia
Odporúčame