"Vzhľadom na to, že Kuffa je kresťan, katolík, skrátka veriaci človek, je pochopiteľné, že mu takéto výjavy za účasti maloletých prekážali."
Takéto výjavy za účasti detí by mali prekážať každému normálnemu človeku.
"Vzhľadom na to, že Kuffa je kresťan, katolík, skrátka veriaci človek, je pochopiteľné, že mu takéto výjavy za účasti maloletých prekážali."
Takéto výjavy za účasti detí by mali prekážať každému normálnemu človeku.
Desia ma tie percentá pre debilkratov a LAJNO.
Nad alkoholom ešte nikto nedokázal vyhrať, len východňáre uhrali remízu.
Normálny človek by už bol mŕtvy.
KDH - Kresťansko dúhové hnutie
pravé krídlo ultraľavicového Degresívneho Slovenska
" za minulej vlády to bolo normálne"
Toto nemôžeš myslieť vážne, jedine ako iróniu
Debilkrati ???
„Život už mi moc nepřináší. Už jsem všechno poznal a viděl. Především ale nenávidím tuto dobu, je mi z ní na zvracení. Někteří lidé se mi hnusí. Vše ovládá lež, všechno je překroucené. Lidé se navzájem nerespektují a nedrží slovo. Záleží jen na penězích. Po celé dny se omílají jen nějaké zločiny. Vím, že tento svět opustím bez lítosti.“ — Alain Delon
Smer mal vždy dve tváre.
"Razantne, tvrdo, ale len a výhradne na základe ústavnosti a zákonnosti!"
S tým, že takýto zákon ešte nie je v platnosti.
Možno ich použijú na skultúrnenie protestov.
zatiaľ žlč zožiera nemohúcu degresívnu opozíciu.
a má koalícia povinnosť ho aj schváliť?
No veď ani opozícií hoc nikto neberie, len Šimečko utrie nos a bude obyčajný poslanec.
už len na spodok toho plagátu stačí dopísať:
"PS+KDH+SaS+LAJNO na" a príslušný symbol
... a s teroristom sa nevyjednáva.
A určite je tých podpisov 30? Nedávno sa im podarilo vyzbierať až 28, ale progresívnou matematikou im vyšlo že ich je 30.
Miškovi ešte nikto neprezradil že je v opozícií a nerozhoduje o tom kto bude sedieť na ktorej ministerskej stoličke? Alebo sa o to aj niekto pokúšal a Miško nepochopil?
Len 17-ročná mladistvá Emma sa predvádzala na móle kde ju fotografoval desiatky novinárov. Čo myslíš, zakladali si tie fotky do súkromného alba?
P.rezidentka mala mať rozum a nevystavovať svoju mladistvú dcéru na verejný obdiv.
A kde sú tie Tarabove údajné urážky a nadávky?
Parlament vyslovuje dôveru vláde a nedôveru jednotlivým ministrom. Nie nejaký spolok ukričaných "tiež umelcov a dezolátov" čo sa zídu na námestí. Takže ak Degresívne Slovensko chce odvolať člena vlády cesta vedie cez parlament, nie cez rev na ulici.
Odporúčame