Pandemické blúznenie
"Preplnené nemocnice, a to nielen na jednotkách intenzívnej starostlivosti, pacientmi s komplikáciami spojenými s koronavírusom, ohrozujúcimi ale aj berúcimi ich životy, reprofilizácia oddelení nemocníc aj veľmi časté, dlhé služby vyčerpaného zdravotného personálu, takisto ohrozeného koronavírusom,..."
A na druhej strane liečenie cez telefón, odporúčania obvodných doktorov: pite čaj a keď vám bude zle zavolajte záchranku. To je ten dôvod pre ktorý boli preplnené nemocnice. No a v neposlednom rade Psychopatovičove riadenie štátu a boja s plandémiou a SNP2.