Výborne p.Hoffman.
Necítite sa trochu ako disident medzi ostatnými komentátormi denníka Pravda?
Výborne p.Hoffman.
Necítite sa trochu ako disident medzi ostatnými komentátormi denníka Pravda?
Schengen funguje iba v dobrých časoch.
Slovenská polícia je slepá a hluchá. Nevie kto vstúpi do krajiny, nechce vidieť ako a kedy opúšťajú územie SR. Pri debilných koronových opatreniach dokázali otravovať na každej hranici okresu a kontrolovať každú predajňu či je náhubok na hube.
A len tak mimochodom:
"Kde zmizla diskusia k tomuto článku? :
Asi som ignorant, ale vôbec ma nezaujíma kto s kým ako a kde. Je to ich súkromná vec.
Naša zem, naše pravidlá. Nemusí sa nám to páčiť ale treba to rešpektovať.
Napísal "vzdelanec" ktorý nie je schopný písať slovensky gramaticky správne s diakritikou.
Musím ti zopakovať čo som ti napísal pod iným príspevkom:
Si arogantný, namyslený hlupák.
Vážený herzog. O moje vzdelanie nemaj obavy. Ja som zase z tvojich príspevkov usúdil že si arogantný, namyslený hlupák.
Samozrejme. A keby sa všetci nechali opichať a nosili na ústach dva náhubky tak by nás čakali už len samé pozitíva a sociálne istoty.
Toto nie je otázka vzdelania. Prezradíš mi odkiaľ máš informácie o tom mojom? Agentúra JPP?
Cítiš takú morálnu prevahu aby si takto tituloval ľudí ktorých poznáš len z novinových článkov?
Chyba je ak sa snažím poučiť od niekoho kto tomu rozumie rovnako. Niekde boli tie opatrenia tvrdšie niekde ľahšie ale výsledky boli viac-menej rovnaké.
Teraz žneme trpké plody nezmyselných lockdownov a tŕpneme, čo sa udeje.
Odporúčame