Asi tak ako vedeli že Sadám má zbrane chemické a biologické zbrane.
Asi tak ako vedeli že Sadám má zbrane chemické a biologické zbrane.
Máme tú onú demokraciu. Tak sa nediv že ak ty súhlasíš iní môžu aj nesúhlasiť.
Vlastizradcovia sú všetci čo podporujú cudzie sily/armády.
žiješ v nejakej bubline alebo na SK?
Veď to im len ľudia pripomínajú aký boli hrdinovia - len aby sa nezabudlo.
Vtáka poznáš po perí poslanca podľa hlasovania.
máš pravdu, ešte by si mohla uvažovaním ublížiť
Londýn, Washington a Paríž toho už nasľubovali dosť. Napr. nám v 1938 spojenectvo, Sovietom po 89 nerozširovanie NATO smerom na východ, Arabom a Afgáncom mier a demokraciu, . . .
"Premiér v odpovedi na otvorený list šéfa prokurátorov z 1. februára pripomenul znižovanie dôvery verejnosti v prokuratúru, políciu a súdnictvo v predchádzajúcich rokoch "
Ja si dovolím pripomenúť p. podpriemerovi významné zníženie dôvery občanov voči predstaviteľom tohto štátu.
Andor Šándor: "Veď slovenskí predstavitelia by museli byť blázni, aby niečo takéto povolili."
Asi nepozná slovenskú realitu - oni blázni sú.
Kedy máš čas robiť keď celý deň tu sedíš a vypisuješ svoje múdrosti?
myslel som tých odborníkov v pandemickej komisii, poradcov vlády, poradcov poradcov vlády, a iných poradcov komisií
veď sa aj venuje - celý deň sedí za PC a vypisuje svoje múdrosti.
Fico mi je ukradnutý. Ale je smutné že začína patriť k tej príčetnejšej skupine politikov.
(Keby mi niekto pred dvomi rokmi toto povedal tak ho vysmejem)
Toto je článok o kanadskom konvoji slobody. Načo sem ťaháš Fica? Nemáš niekedy strach otvoriť chladničku aby z nej na teba Fico nevyskočil?
Tak to som zvedavý či sa mi vrátia na účet € čo som im poslal.
Odborní ho "riešili" doteraz a kam sme sa dopracovali?
Zabudol si dodať že až 65% občanov túto zmluvu odmieta
Je isté že osobná prosperita určitých jedincov bude zaručená. A tí zvyšní sa môžu pozerať spoza plota.
Odporúčame