Nevolal as Gavura?
Prachaté hoväa ovládajú,ovládali a budú ovládať a riadiť skorumpovanú,zlodejskú a lotrovskú žumpu s názvom Slovensko.Takmer celý národ je skorumpovaný a zlodejský.Takmer každý v rámci svojich možnosti.Ospravedlňujem sa tym,ktorých sa to netýka.Čo sa dá očakávať od štátu kde aj rektor policajnej akademie bol skorumpované hovädo?Nejaké normálne zákony?A aj keď existujú,dodržiavať ich???!!!
Hoď ešte nejakú perlu ducha.Celkom dobre sa čítaš.A hlavne nepoľavuj v boji s americkým imperializmom.Ten na teba striehne všade.
On ako bývalý komunistický lampasák je neochvejný bojovník proti zhnitému americkému imperializmu.
Nó múdry si ty veru tovaričš.Mal by si ísť na Saharu.Už len tvoja prítomnosť by tam spôsobila,že by začali tam rásť a kvitnúť ruže. :-)
Co este tento bezcharakterny potkan rozprava.Takyto klaun by v civilizovanom state sa mohol zivit rukami na nejakej farme ak by to dokazal.
ako moze tento spinavy bezcharakterny potkan vykonavat nejaku funkciu?V civilizovanej krajine by nerobil ani strazcu parkoviska.Na skorumpovanom a zlodejskom Slovensku je dokonca poslanec parlamentu...
A charakteristické zmýšlanie slovenského človiečika.Radosť vládnuť na skorumpovanom a zlodejskom Slovensku.Akí ľudia taký štát.
Charakteristické zmýšľanie a vyjadrovanie sa boľševického hranola.Typická boľševícko-katolícka nenávisť.
Tak by to mal robit kazdy normalny vodic.
Zdá s, že zábava skončila.
Lepšie pre teba bude pozrieť sa na svoj rodný jazyk.Blahoslavený(í).Možno ako marxistickému politrukovi ti (by) to išlo.
A ty si presvedčený?!A čo?
Skutočne ti nerozumiem čo si napísal,ja už len anglicky aslovensky a aj niečo nemecky.Ale aspoň sa tu na boľševíckej pravde zabavím na klaunoch.Sme som už nečital niekoľko mesiacov.Sú o ničom ako všetky slovenské noviny.Tu je však aspoň dobrá zábava.
Bdelý súdruh,tak ako my tu doma hovoríme:Chillax,easy,heart attack or stroke is on the way.Watch out!
Tak si sa tam našiel.Ja som sa chváľačasu nemal kedy tam narušiť za ten jeden deň v týždni a za 20 mesiacov.A už nie od takých uvedomelcov ako ty.Len bdi,americký imperialista nespí.Špeciálne na teba je zameraný.A preto musíš byť vždy pripravený ako doteraz!!!
Á náš verný bojovník s triednym nepriateľom a americkými imperialistami.Ty si bol určite lampasácka guma,ktorá okrem boja proti nepriatteľom marxizmu leninizmu riešila aj dilému či 90 stupňov je bod varu vody alebo pravý uhol.Mal som možnosť poznať takých uvedomelých ľudí ako ty začiatkom 80-desiatych rokov v Ovsišti.
V UK navyše okrem vypínača je zásuvka konštruovaná tak,že sa "otvára" zasunutím zemiaceko kontaktu-kolíka.Bez toho sa do nej nedá nič zastrčiť,teda ani drôt dieťaťom..
Nášmu Veľkému ochrancovi ním milovaného boľševíckeho Ruska stále podprahovo hrabe v hlave marzmus-leninizmus.
Odporúčame