Danko vyzval PS upustiť od témy Benešových dekrétov. Inak si dá spraviť právnu analýzu. Kritika prišla aj z KDH
Neviem prečo neustále tu veľké množstvo idiotov stále vypisujú o nejakom Šimečkovi a PS. Dokonca keď niečo ja tu napíšem, tak stále mi to predhadzujú. Vážení mudrlanti, na skorumpovanom a zlodejskom Slovensku som nebol skoro 18 rokov a teda nejakého šimečku nepoznám a čo je PS viem len že to stále je Post Scriptum. Takisto viem z médií, že nejaký Šimečka a nejaké PS nie je a ani nikdy nebolo vo vláde v úlohe predsedu, podpredsedu alebo ministra a ani nezastáva funkciu. Teda nemali a ani nemajú žiadnu výkonnú moc. A takisto viem že na skorumpovanom a zlodejskom Sôlovensko dlhodobo vládol a vladne Červený hranol a nejaký pabllb Kapitáň a spol sú dostatoćne dlho pri válove. Teda bolśevícki blbečkovia venujte im pozornosť a hodnoťte, či konajú v prospech krajiny alebo v prospech seba. Bawbags. Hey you bawbags!