počítam že všetky ale úplne všetky komentáre boli proti Migalovi ty novinár, zase si vyberáš len hrozienka a to čo by si chcel aby sme si prečítali, tvoj skvelí úžasný progresivistický názor, že všetci sú proti vláde, ty chmulo neobjektívny, daj si tú námahu a spočítaj kolko je takých a kolko je onakých komentárov a to tam napíš a nie tvoje dojmy


