Neukazuj tuposť
Neviem, či nebudú slúžiť už Poliakom až zaberú Západnú Ukrajinu.
Neviem, či nebudú slúžiť už Poliakom až zaberú Západnú Ukrajinu.
To sú už len také kŕče, predzvesť kolapsu.
A teraz o Európe a Slovensku. To bude strašidelnejšie. .
Treba súrne prekryť svinstvo denníka N, Pamely a jej milovanej, aby prekryli svoju súčasnú kauzu spojenú aj so smrťou Lučanského.
Zaujímavé? A normálne predvolanie byť najprv nemohlo.? Úplne jasná mafiánska vláda od Matoviča, Lipšica až po súhlas s jej spôsobmi prezidentky. .
Mám pocit, že Slovensko sa ponára do morálneho bahna aj s prezidentským palácom.
Si obmedzený v myslení?
Ešte aj zelená energia a sankcie. Amerika a Čína majú raj na úkor nasprostastých politikov Európy.
Bože, koľko sprostosťí. Koľko odporného zavádzania a lží. Vojnu začala predsa Amerikou, lebo vstúpila svojou čižmou v roku 2014 do Ukrajiny a to bol hlavný cieľ postaviť Ukrajinu proti Rusku za každú cenu. Minské dohody predsa bol os Západu podvod a Ukrajina ich nedodrzovala, atď, atď.
Načo Ukrajincov doláre. Dokážu si zarobiť milióny čiernym trhom dodávkami orgánov ťažko ranených Ukrajincov pre potreby Ameriky a Anglosasov. Banderovci vedú v tomto svetové prvenstvo. Nadobudlo to obrovské rozmery a preto vedenie Banderovcov ani nechce počuť o mieri.
Ukrajina bude mať tanky , ale Ukrajincov nebude.
Do Ruska odišlo 5 miliónov Ukrajincov. Zelenskyj v tom pamätnom mieste, by mal mať sochu otec Ukrajincov.
Len s by Turci za svoje podlosti, zrady, farizejstvo a špekulácie nezasiahli ďalšie prírodné katastrofy. Určite aspoň príroda ich má politiky plné zuby.
Ukrajina má podľa vojenských a aj Západných odborníkov min. Na 5 násobne vyššie straty. Ak to pôjde takto ďalej , tak prídu o väčšinu bojaschopných chlapov, ktorí ešte zostali na Ukrajine. Ale Amerike a Anglosasom to vyhovuje. Ukrajina musí byť následne vazalský poddajný národ bez reptania.
Situácia sa v protiofenzíve obracia a Rusi opäť ziskávajú územia.
Len jednania o ukončení vojny pomôžu Ukrajine, ináč bude horšie a horšie.
Mne vôbec by mi nevadilo, keby vojenskí za politickí podporovatelia Banderovcov - Germánski potomkovia fašistov a spaľovačov Slovanov surovo poslali kopať urán. Fašistov treba zatvárať, izolovať a nahnať na galeje. . Naopak Germánov dobrej vôle, treba od fašistov zbaviť.