Ukrajina prezila prvy napor a brani sa dlhsie, ako ktokolvek a oni ju precenili?
Kde ISW predpokladalo jej rychle vitazstvo? To je report z ktoreho dna?
Rusko a rusaci. Klamstva, hluposti, vymysly a zas klamstva.
Ukrajina prezila prvy napor a brani sa dlhsie, ako ktokolvek a oni ju precenili?
Kde ISW predpokladalo jej rychle vitazstvo? To je report z ktoreho dna?
Rusko a rusaci. Klamstva, hluposti, vymysly a zas klamstva.
Presne preto ,,zapad" varoval Rusko nech neutoci a Rusko tvrdilo, ze ide o ,,bezne vojenske cvicenie" a zvysok je ,,rusofobia".
Rusko a rusaci. Hlupost, klamstva, idiocia.
Nevlava tam bez inspekcie jedna jedina lod.
Rusko. Idiotiokracia, kde si kazdy z ust robi anal.
Ako mohli vozit z pristav v Odese vozit zapadlode su techniku, ked prave lode su predmetom inspekcii za ucasti Ruska?
Rusko. Hlupost, klamstva, idtiotizmus.
Ked nieco vyhlasi PREDSEDA vyboru Dumy, pod ktoru tato oblast spada, tak to mame interpretovat ako?
Ved chod do Ruska a tam vyblakuj na namesti, ze chces mier, ako dopadnes.
Rusaci smradlavi.
Ako zabranili Africanovi, aby sa k nemu dostalo ruske obilie? Niekto okupuje ruske pristavy, brani v pohybe ich lodi,…?
EU vyprodukuje viac obilia, ale ma aj viac obyvatelov vsak?
A celosvetova produkcia nejde na export, lebo ludia aj dalsich krajinach papaju.
A do akej lode sa ti zmesti obilie do kolko vlakov?
Nie su. Preco by mali byt?
Nic? Odpoviem za teba. Nemozes, pretoze si si najprv vymyslel obsah dohody a po tom co si bol prichyteny pri klamstve si si zas vymyslel, ze toto nie je povodna dohoda.
Rusko.
Mozem teda vidiet ,,plny text” tej dohody aj s tym SWFT-om?
Posobi to tak, ze Rusi v snahe do dohody nieco doplnit
1. si jednoducho vymysleli body, ktore tam nie su (vid text)
2. potom tieto body, ktore tam nie su (vid text) prehlasili za porusene
3. a nasledne z porusenia tychto bodov, ktore tam nie su (vid text) obvinili vsetkych okolo. Ukrajinu, EU, atd.
Rusko.
Dohoda je tu:
https://www.un.org/sites/un2.un.org/files/bl…
Slova ,,SWIFT" alebo ,,payment" sa v nej ani nevyskytuju. Ruske pristavy su volne, nikto ich neblokuje. Dalej?
Co konkretne?
Rusko nema, a to na vlastnom ani na ukradnutom uzemi pristav, z ktoreho by mohlo vyvazt svoje hnojiva?
Urcite nie?
Je zabavne sledovat, ako graduju tieto cisla. 4%, 3%, teraz dokonca ani miligram.
Rusko. Klamarske, hlupe.
Rusko nema ziadny pristav, z ktoreho moze vyvazat svoje obilie a hnojiva? Znie to trosku ako klamstvo.
Bla-bla. Povodny zdroj (OSN) k tym cislam obsahuje komentar, ktory vyvracia tuto dezinterpretaciu, si tieto eseje mozes vopchat k matrioskam.
Rusko ako ho pozname. Primitivne, agresivne, hlupe a totalitne.
A to sa vozi len do Holandska?
Poukazujem na banalny fakt, ze povodny prispievatel dal odkaz na clanok, ktory sa ohana datmi OSN. Pricom samotny povodny zdroj (OSN) nie len, ze neobsahuje zavery, ktore autor clanku vydava za zavery OSN ale obsahuje aj komentare priamo vyvracajuce interpretacie, o ktore sa autor predmetneho clanku pokusa.
Tak napiste ,,domnievam sa, ale data k tomu nemam” a nie, ze sa zastitujete niekym tretim (OSN) a manupulujete jeho statistiku.
Odporúčame