Hm, opat, ty 🐀💩, si tu
zasmrdelo, je zjavne, ze
nevies precitat obrazok,
kedze tvoje IQ, okolo 55,
ti to nedovoluje!
nedovoluje!
Hm, opat, ty 🐀💩, si tu
zasmrdelo, je zjavne, ze
nevies precitat obrazok,
kedze tvoje IQ, okolo 55,
ti to nedovoluje!
nedovoluje!
Ähm, mach's doch anal, du Idiot!
OK, rad som to pouzil pri reakcii na kysuckeho opozit lokaja!
Hm, 💩valdis spod Svejka
tu odoruje!
Hm, kšu, kšu ty sus scrofa domestica
s Dg.: F-10 a F-20!
Hm, toto nekonstatuje ep, ale
len jeden prokurator ep!
A ty si strc ribezliak do riti!
Ako inac, ked je "zaukolovany" cia!?
No, ctk- agentofobicka bajka petry p..
Pod pojmom "bezny obcan", myslis volicov ps a spol. cvargy, vsak! Preco "bezny obcan" neprotestuje proti oslavam dozivotne odsudenych vrahov umelcami a rezisermi natacajucicmi o nich oslavne filmy, naposledy o masovom vrahovi mikim z Telgartu!?
Ty nerozumies systemu trestneho zakona, ide o znizenie trestu za propagovanie terorizmu aj za podvod a pri majetkových a hospodárskych trestných činoch v 1. ods. viac domáceho väzenia a peňažných trestov.
No, jedinec co napise "prokuraturi" chce mentorovat o zahranicnom orientovani SR, trulo!
Takze opozicia a prezidentka skodila, skodi a bude skodit, aj napriek tomu, ze koalicia prijima spravne zakony potrebne pre SR, ale lotri ps a spol. este aj v eu robia protislovenske intrigy a skodia SR! Som zvedavy na rozhodnutie, ciastocne opozicneho, US SR!
Neda mi, aby som nevyjadril zelanie neobjektivnym novinarom, prostrednictvom myslienky genia doby, igora m., ktory povedal: "Prajem Vám preto, slovenskí novinári, aby ste sa Jánmi Kuciakami stali. Čím skôr, tým lepšie pre Slovensko."!
Naozaj si myslite, ze vase goebelsoviny, niekto rozumny, povazuje za seriozne informacie!?
Ze: 20 rokov v NATO: Diskusia oslobodzuje myseľ, ale historia pozna aj taketo, ze: Arbeit macht frei!
Takze analogicky ak RF zautoci na jednu krajinu nato nebude to utok na cele mato, tak!?
Tak uz ste s tym, ze nezmyselne skreslene informujete o diani vo svete a o stave specoperacie RF, ale
dokonca ste klesli az tak hlboko, ze ste napisali pred 11 minútami tuto novinku o sikovnosti pepaniek byt az tak rekordne tehotne: "V pražskej nemocnici pre pochybenie personálu operovali nesprávnu pacientku. Zdravá žena v 16. mesiaci tehotenstva tak potratila."!
Odporúčame