No SAS je na tom ešte horšie Nicholsonová jablko a Cigániková vševed.
No SAS je na tom ešte horšie Nicholsonová jablko a Cigániková vševed.
Viem to pochopiť ako sa trasieš od strachu asi ako Nagy !
To ako ,že RTVS bude určovať koho môže strana poslať do diskusie ? No,že nám uveď tie pravidlá ..
Prišli vyjadriť svoj názor piati vraj Rusi pred ambasádu obrovská masa čo mu to asi zodpovedá pán autor.? Prečo nám nepopíšeš trebárs stretnutie na Slavíne. Nesedí hlavnej propagande ?
To iné už nebudete písať len Zelenského drísty, sústavne ? Veď z 51 mil občanov má len 1/3-nu veď je to tragédia.
Agent tieto špinavosti ovláda to je fakt a má na to aj príslušné vzdelanie.
A robí to dôsledne čo nevyhovuje jej propagande neúprosne maže. Okrem iného ako je to nacistickým pozdravom z II.svetovej "Slava Ukrajine" ako je to s "Edelwaisom" vážená Pravda ???????
Fantastické americké sankcie voči občanom Ruska paráda a čo tak sankcie na jadrové palivo to bude kedy ?
Ja tú pesničku resp.text považujem za výstižný a pravdivý zobrazujúcu činnosť tzv. prezidentky za to krátke obdobie
Dobre opísaný skutočný stav geopolitiky súvisiace s Ruskom +++++++++++++++++
Zaujímavé ,že pre zasmradenie si vyberie Pravda vždy toho pravého Macka a jeho syna.
To je pravda len Putin si ich musí kúpiť a Biden nariadil zaplatiť tieto zbrane z prostriedkov EÚ a pokiaľ viem samotná EÚ žiadne zdroje netvorí tak nás oboznám kto to zaplatí. Ja viem len to chcem od Teba či to vieš alebo si to dáš na spôsob Remišovej.
Mate tu ukážku prispievateľov ,diskutujúcich a ich reakcie a máte tu reakciu tých slušných ,ktorí sa zatiaľ nenaučili čítať s porozumením a už im to ani nepôjde čo dokazuje ich "intelektom obdarené" reakcie.
Vysvetlite mi za koho bojujú a zomierajú Ukrajinci ? Za tých ,ktorí rozkradli a zbohatli na úkor obyčajných ľudí a teraz si títo zlodeji užívajú nakradnuté peniaze v luxuse napr. na Slovensku a ,Nemecku.........a Ukrajina je im ukradnutá dúfam ,že ich stretávate v luxusných autách na celom Slovensku. Táto vojna je USA a prisluhovačov západu skúste porozmýšľať priatelia. Hlasom ľudu je hlas mieru na celom Slovensku denne o ktorom média zapredané neinformujú.
No to nie je ovce dojiť !
Ani jeden príspevok zmysluplný asi budete pekný hlupáčik.
Biden príde do Varšavy a predstavitelia protektorských kolónií sa hlásia prte pokyny . To tu ešte nebolo buď krajinu navštívi alebo ju obíde ale toto veď to je na smiech . Skoro všetci post východný potentáti cestujú za furerom pre pokyny.
Odporúčame