Prepáčte ale takéhoto idiota premiéra sme ešte nemali súťaží len Psychomaťkom ! Okrem toho mám dojem ,že pri delení rozumu pán Boh jeden priemerný mozog rozdelil medzi Remišovú a Hegera a žiaľ potom to takto dopadne ,že ho nemá ani jeden.
Prepáčte ale takéhoto idiota premiéra sme ešte nemali súťaží len Psychomaťkom ! Okrem toho mám dojem ,že pri delení rozumu pán Boh jeden priemerný mozog rozdelil medzi Remišovú a Hegera a žiaľ potom to takto dopadne ,že ho nemá ani jeden.
Dobrý popis aj drobnou satirou ,pravdivý a reálne prežívaný .Autor ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
fugedi- okrem toho ,že neovládaš jazyk ,ktorým sa snažíš písať a o pravopise len snívaj tak píšeš nezrozumiteľné táraniny . Vieš vôbec aká je téma ? A to Ti nevadí ,že tu budú vrahovia zo západu presunutí z Afganistanu. Zaspievaj si radšej maďarskú hymnu a daj si barck pálenku alebo si podľa vyjadrovania už dal a prehnané množstvo.
pupuš,janogrundza ,furik..........................................Ty by si bol svojimi táraninami ,nekonečným množstvom k jednej téme najšpinavší a naj smradľavejší aj na latríne. Je zaujímavé ,že adminovi nevadí tento likvidátor diskusných fór.
Sulík to má v prdeli on bude po voľbách už dávno na ranči v Austrálii a to deň po voľbách ho tu nebude a nie len on zdrhne ale aj ďalší. Len Psychomaťko to bude mať jednoduchšie on bude v PL nedotknuteľný. Toto je tá proklamovaná vláda ľudu dúfam ,že okrem idiota "pupuša" im už nikto neverí.
Lepšie a pravdivejšie sa to nedá popísať ! Autor +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
sudruh-dal som Ti plus "lebo za to môže Fico" !
A Čaputová neprotestuje ? To hádam nie mali by ju premiestniť do Pezinku.
kotleta -som presvedčený ,že ste si fifty ,fifty rozdelili rozum s Remišovou a teraz chýba Tebe aj Remišovej. Je mi Ťa úprimne ľúto ,
Tiež mám pocit čo tejto sezóne chýba sú jednoznačne diváci a atmosféra hlavne pre súťažiacich ale aj nám pri TV obrazovkách. Držíme palce Peťa !
No vidíš Teba ani počerný bratia nepozvú do osady na guláš zo susedovho havinka !
TO Ti ostalo po dedovi vraždil by si ako on v Kremničke ? Asi ten povraz dostal Tvoj dedo !
Velrybie hovedo,súdruhpozdrav ,palenka pupuš................ mám pocit ,že Vás pán Boh obdaril hlúposťou Olajno a Vaša krstná mama je kráľovná tejto disciplíny Remišová a potom ten výsledok tomu aj zodpovedá. Keď sa na tomto fóre začínala diskusia malo to úroveň k danej téme a vyváženým intelektom od kedy sem chodíte a to hlavne v posledných dvoch rokov tak to stratilo aj tú najmenšiu slušnosť a o intelekte sa dá hovoriť len do úrovne chromého somára.
Al-fonzo Ty musíš byť pokrvne spriaznený s Remišovou aspoň mi presne tak hlúpo pripadáš !
Vyjadrenie Kučeru plne zodpovedá intelektu správneho člena Olajno aj keď sa tvári že ním nie je ! Ešte skúste vyjadrenie Tabak a Pročka nech je to úplné.
Už sa naši zapredaní škrabálkovia ani nepodpíšu schovajú sa radšej za TASR,SITA......." naložila Peťa Siffrinovej " !
Trápne čítanie a o diskutujúcich ala Olajno ani nehovoriac.
Blahoželám Petra dobrý výkon ! Škoda ,že idioti škrabálkovia písali o naložení Siffrinovej ,blbci !
Ja som presvedčený ,že naši škrabálkovia úspešne súťažia /Repa,Matyšák,Daniš,Horský.,Todová,Schulz ............./ o titul "najhlúpejší novinár sveta a treba uznať ,že sa im darí.
Čo to bol za titulok ,že poriadne naložila Shiffrinovej v priamom prenose to naozaj už v pravde nie je žiadny novinár ? Nie je Vám hanba škrabálci. Peťa išla výborne ale to neznamená ,že niekomu naložila a okrem toho preteky neskončili. Máte pocit ,že sme všetci osprosteli ?
Jedno je neodškriepiteľné a to fakt ,že rozdelenie republiky nemohlo prebehnúť bez súhlasu západných mocností a to či u nás alebo v Juhoslávii a nehovoriac o farebných revolúciách . Bol to jednoznačný cieľ a to z dôvodu ovládania malých štátov a jednoznačne majdan či sa &vám to páči alebo nie. Vadí Vám nesmierne Krym kde prebehlo referendum ale v demokratickom Česko-Slovensku aj bez referenda a "demokraticky " sme republiku rozdelili.Či ?Mám pocit ,že na Slovensku vzniká nová garnitúra šovinistov a nacionalistov bez reálneho poznania aj tej krátkej histórie. Veď už dehonestujeme aj to čo vo svete považujú hádam za jedinú veľkú historickú udalosť ako je SNP zásluhou ,ktorej sme sa dostali na stranu víťazov II, svetovej. Opäť sa dávame do spolku štvania a vyzbrojovania viď posledne zmluva agresorom USA.
Odporúčame