Pri takomto vládnutí ako prebieha na Slovensku v súčasnosti sa to veru môže veľmi rýchlo stať !
Pri takomto vládnutí ako prebieha na Slovensku v súčasnosti sa to veru môže veľmi rýchlo stať !
Naozaj sa schyľuje k strašnému revanšu čo nikdy nie je dobré ale žiaľ vyvolané neschopnými podvodnými prokurátormi ,sudcami viď Lipšic a spol. Vidíme to ako revanš ale na druhej strane ako to vidí teraz nevinne stíhaný jedinec,?Jedno je isté keď ide o špinavosť všade sa objaví Lipšic. Náhoda ?
Šialenosť ala Slovensko ! No dá zneužiť všetko a hlavne šport na politické ciele vedia niečo o tom aj Rusi !
Potoky existujú len Tebe chýba štipka rozumu a to je horšie.!
No ťažko sa žerie vlastné seno ,ktorým Vás kŕmil Psychomaťko ,že trollovia . Ale ešte k tomu Vás Fico mydlí denne ako posrat.ch podvodníkov tak to sa ťažko žerie. Pritom zatiaľ ste mu nič nevyvrátili len vlastný obsah žalúdku po opici a kopete na prázdno.
No len by bolo zaujímavé kto dôveruje ešte jemu "hovorcovi" !
Špina čo sa pestuje na Slovensku nemá obdobu ! Autor++++++++++++++++++++++++
Dodám len ,že Tvoj titulok znel "Žilinka pochybnosti nevyvrátil" ale s teba sa mi vyvrátil žalúdok okamžite !
Matovič to má zrátané v tom zmysle ,že on stíhaný nebude lebo bude nesvojprávny. Jeho poskokovia budú čučať v base a on sa im bude smiať z liečebne.. Kedykoľvek toto svinstvo skončí presne takto to dopadne.
Na základe čoho sa Repa odvolávaš na verejnosť čo očakávala ? Toto nemá obdobu čo vytvárajú títo škrabálkovia a verím ,že príde obdobie keď sa budú za tieto špinavosti zodpovedať a v prvom rade takí ako sú Repa,Todová ,Hoorský,Matyšák a v SME-čku je ich stovka. Čo tak napísať aspoň jednu vetu o 17-tych zásadných pochybeniach a desiatych v trestnom práve ? Nehodí sa ? Kódexom škrabálkov si vytrite r.ť! Dôvera k médiám je NULOVÁ aj zásluhou Repu.
palinka-Ty si ožratí už za rána ,máš stovky príspevkov k jednej téme a jeden hlúpejší ako druhý. Čo súťažíš v hlúposti ?
A posledne proti Írom udrel proti hráča a nič sa nestalo keby udreli jeho bola by to katastrofa . No a presne takéto rozdiely robí špinavý koloniálny západ.
No veď aj Repa chce mať byt ako Todová čo je on horší ? Chrapúň to je aspoň taký ako Todová !
Gga- zagágal si a zmizne ! Sedemnásť zásadných porušení pri obvinení nebudeš komentovať? No a keď mafia máš ju v súčasnosti a excelentnú na čele z mafiánom Kollárom. Náhoda ?
pálenka- Ty si naozaj taký sprostý debil alebo to len hráš?
To je tak trápne zo strany Pravdy s použitím diletantného tzv. novinára na špinavú prácu ,že je to nesmierne odpudzujúce čo v Pravde nemá obdobu i keď jedným dychom treba povedať ,že sa začína vyrovnávať SME-čku.Žiaľ Pravda skutočných novinárov už stratila a jeden bol otec tohoto škrabálka a ostala tu už len špina Horský,Repa, Matyšák ...........................................!
Otvorené Košice mali ohromnú podporu až 18 protestujúcich a 11 novinárov.
Plne súhlasím s autorom len dodám ,že v stati kde uvádza otázku "nemala by teraz mlčať" viac menej nesúhlasím lebo môj názor je ,že by mala mlčať sústavne. Hlavne v poslednom období čo slovo to perla. Jednoznačne sama dokazuje ,že do politiky nepatrí a odporúčam jej nech sa naďalej venuje smetiskám je trápna a smiešna až mi jej je ľúto.
De facto mafián Kollár tvrdí ,že výpovede Makóa boli v tomto prípade nedôvery hodné to znamená ,že v ostatných prípadoch boli dôvery hodné. Nezaprie sa v ňom mafián .
Odporúčame