Načo máme toľko ministerstiev, ak všetko vyrieši Kalibarón cez tajné tendre tunelujúce SR?
Načo máme toľko ministerstiev, ak všetko vyrieši Kalibarón cez tajné tendre tunelujúce SR?
Orban aj Fyco podporuju Trumpa, teda suhlasia s vojnou v Irane.
Som za - ak už bude všetko sadarmo, tak už ani Fuhrer nebude potrebovať dvojnásobný plat.
Zrazu našej "super" vláde nevadí kolaborovať s "vlastizradcami" z opozície?
Bežne je pre Fuhrera a buznu opozícia NIČ a zrazu sú im dobrí?
Takže sa len hladá ďalší spôsob ako vytiahnuť zo štátneho isté peniaze pre Strnáda. A čo sa mu máli zmluva na 58miliard s Kalibaronom?
Ze ak by sa jednalo o teroristický útok : ale však sme v NATO a okrem kamošov z RuSSka a islamského Iránu nám nič nehrozí podľa nášho fuhrera.
Že súčasné zákony neumožňujú sa vojakom pripravovať. Aha, teda máme zákony ktoré kážu vojakom sa v prípade útoku na SR vzdať a preto teraz necvičia ale sedia v kasárňach a povinne hrajú karty a surfujú na webe.
To je aký stav medzi vojnou a mierom? To je ako niečo ako tehotná panna?
Náš prezident vojny sa zrazu objavil?
To sa pýtaj Fyca a nie mňa, prečo chodí k našim nepriateľom na priateľské rozhovori.
Kde a kto jej dal tolko peňazí?
Ak chodí Fyco osobne k Putinovi, ktorý SR a teda všetkých proruSSkých dezolátov označuje za nepriateľov, tak je to istota.
Neboj, ruSS už v Kyjeve skoro bol. A už ho tam opäť neuvidíš.
Ak má UA ešte neobsadenú plochu 400tis.km2 tak týmto tempom obsadia UA za cca. 55rokov. Pokrok. No čo si budeme klamať.
Dôležité je že madarská mangalica podporovaná Trumpom podporuje vojnu voči Iránu, rovnako ako ju podporuje náš Kalibarón a nepriestrelný Fyco.
Nato nikoho ako celok nenapadli. Neklam.
Som rad ze aj SR pod vedenim Fyca a Peleriny pomaha USA nicit Iran, vdaka volici Zderomafie, robite spravne.
Som rád, že USA "neovplyvňujú" voľby v HU.