Apple a im podobny musia Trumpa "milovat". :-) Je hanbou, ze Europske a Americke korporacie vyrabaju v lacnom zahranici a predavaju doma.
Apple a im podobny musia Trumpa "milovat". :-) Je hanbou, ze Europske a Americke korporacie vyrabaju v lacnom zahranici a predavaju doma.
Nemyslim si, ze je to spravne. Jedna sa o dalsi pokus veduci k centralizacii moci. Som skor za decentralizaciu a zvysenie pravomoci narodnych statov.
Ako to chcete dosiahnut, znizenim zivotnej urovne alebo zvysenim zivotnej urovne
Chudak pan prezident, ale to po-ral.
Fsade, kiskarienka.
To su jeho "podnikatelske" aktivity, pi-anina.
Tiez praktizujes uzeru, neplatis dane a porusujes zakony?
Aniel sa pise aniel.
Kiska zarubal. :-)))
Slovo aniel ma skryty vyznam, udernicka.
To je podlozena studia. Na koho kydam a koho urazam? Uzernika???
Nepraktizoval uzeru?
Vedci zistili, že ľudia, ktorí majú neustále potrebu upozorňovať na gramatické chyby (čítaj: Grammar nazi), majú menej príjemnú osobnosť, než tí, ktorí ich nechajú bez komentára.
Vyucba by sa vyrazne zjednodusila a posunula na vyssiu uroven pri zlegalizovani domaceho vyucovania.
Odporúčame