Takmer 90% obyvatelov Australie su proti pripojeniu.
Ano, Somalsko roh hojnosti :-) v Somalsku vladne Nabozensky extremizmus a bezbrannost vacsiny obyvatelov. To sa moze prihodit v kazdom state, kde radovy obcan nema moznost a prostriedky k sebaobrane a ubezpecujem ta, stat ti ich neposkytne.
Priatelia, pracu chcete a vyrobky ( aj tie ktore mozu byt vyrobene lokalne) z Ciny kupujete. V tomto momente nas maju presne tam kde to naplanovali.( nie Cinania, ale nasa vladnuca vrstva)
Rusko nemá voči Číne nereálne požiadavky, ale Cina voci Rusku ma!
Sedlak, to niesu rozpravky. Woteriin si nevymysla. Ak neovladas anglictinu, skus si prezriet stranky Indymedia.sk,infobezcenzury.weebly.com
Cina je predovsetkym vyvozcom zapadneho tovaru s 200 mil privilegovanou vrstvou a 1.1 miliardou otrokov - DOSLOVNE.
Mr. Nobody, ak presunieme fasizmus do radikalneho lavicoveho spektra, kam mimochodom patri, tak pravica, bohuzial, v tomto svete zivori. Nenechaj sa dezorientovat Lavicovo - Pravicovou kamuflazou ktoru ti naservirovali. Odporucam - PSYWARS- dokumentarny film
Zdravotne poistenie okrem, specifickych pripadov, by malo byt dobrovolnym. Statna sprava tu nie je na nariadovanie, prikazovanie a praktizovanie pestunstva.
A vsetko to sa deje za ucasti mlciacej vacsiny. A co tak vziat zivot do vlastnych ruk, nespoliehat sa na stat, nebat sa odhalovat, bojkotovat korupciu a koruptantov, mysliet na zajtrajsok, zit zodpovedne v pritomnosti a zacat praktizovat svoje neodobratelne ludske prava a povinnosti ( nemam na mysli zakonom urcene povinnosti)
Bilak tym zadkom pohynal jedna radost. :-) Myslis si, ze zijeme v spolocnosti praveho kapitalizmu, reprezentujuceho slobodu podnikania a prava na sukromne vlastnictvo?
To socialne zazemie zdochynalo, dobre sa na to pamatam.
"Ekonomická kríza, s ktorou už päť rokov žijeme, sa časom skončí. Svet, v ktorom budú žiť naše deti a vnúčatá, sa ale bude od dnešného sveta zásadne líšiť," uviedol generálny tajomník OECD Angel Gurría. "Budeme čeliť novým výzvam na zabezpečenie prosperujúceho a udržateľného sveta pre všetkých," dodal.- CO MA TEN UMELEC NA MYSLI?
Ficovina v totalitnom baleni. 0.0001$ za kilo ( dobre prehnita)
Seat, pravdepodobne poznas moj nazor na mimovladne organizacie (a vladne tiez), pravo prejavu (aj palenim vlajky) je aj tvojim pravom, pravom s ktorym si sa narodil. Tych ktori notoricky kritizuju a uplatnuju pravo solbody prejavu za ucelom propagandy, treba"zviditelnit".
Za odhalenie trestnych cinov do basy. - Ste este stale na pochybach, Americania, ze vam vladne mafia?
Z coho prispievaju? Skade beru tie "prispevky"? Uz sme mali system v ktorom uradnici "prerozdelovali" a vieme ako to dopadlo.
Odporúčame