Slovensko je prilis male. Vily by sa im tu nezmestili.
Minu sa, minu a mal by si davat pozor aby nesliapol na poliminu!
OL je zauimavy produkt Slovenskej politiky. Dufam, ze sa NEPRISPOSOBIA.
Samozrejme postavia sa na stranu Prpravdyaaa....
Arogancia politikov presahuje modru oblohu.
http://www.youtube.com/watch?v=DmCcTSyowhY
http://www.haaretz.com/print-edition/news/largest- demonstration-in-israel-s-history-450-000-rally-fo r-social-change-1.382400
Myslis maoisticka? Europa uz jedneho maoistu ma, je nim Barroso.
Naco su nam sudcovia! Radsej rozdajte zbrane! :-)
Tie "umelkyne" definitivne nemaju uroven Mozarta a pop uroven Krista.
Velka oktobrova udalost! :-/
Nabozenske citenie je velmi kontraproduktivne pre vasho ducha, ovecky.
Presne tak, statna sprava je tienom moralneho stavu Jana z Terchovej.......je Jano schopny rozumoveho sebapoznanie?
Statna sprava je skorumpovana, obezna, prehnita politickymi chorobami. UMYVAJTE SI RUKY PRI STYKU S URADNIKMI.
Priklad ako sa svet zadlzuje. Neschopni uradnici si poziciavaju na zamaskovanie svojej neschopnosti. Kto si to zlize (zaplati)?- OVCAN!
....agenda 21.....
Odporúčame