http://www.youtube.com/watch?v=6nTo_NtoNes
Ale ved bez zidov vedenych rabinmi by sme stale skakali po stromoch. Dolarik tu, dolarik tam a mame zidokraciu.
Ludstvo je vo vojne na vsetkych frontoch, no "vojaci" stale popijaju. Este vam to nedochadza. Jednoducho ide o vytvorenie chaosu. Celosvetoveho chaosu!
A teraz je na rade konfiskacia AmERICKYCH zbrani! - pan Boh bud zhovievavy. Ked Amerika padne, padne cely svet k noham NWO.
http://www.youtube.com/watch?v=AgdQVKR30KA&feature =relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=RHHmdLsZDFg
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2160988/Be ijing-mushroom-cloud-dominates-skyline-sparks-fres h-end-world-fears.html
Statom organizovany teror. Statom organizovane konspiracie. Statom organizovana manipulacia (zavadzanie) verejnej mienky... Zvoleni zastupcovia musia byt pod dohladom obcanov, ci su to komunisti, socialisti, kapitalisti, nezavili....
http://www.realclimate.org/index.php/archives/2011 /08/volcanic-vs-anthropogenic-co2/ ZAPLATAL SOM SI DIERU VO VEDOMOSTIACH :-) Lapin1948 ma pravdu.
MAS PRAVDU, V MOMENTE ZAVEDENIA CO2 DANE V AUSTRALII, SA OZ LAND ZACAL OCHLADZOVAT.
Pred stvrtenim ho budu musiet prebrat z hypnozy ktoru utrpel v povolani.
http://www.washingtontimes.com/news/2012/jul/5/the -un-is-coming-for-your-guns/
Hoci bol označovaný za šikovného, postgraduálny program krátko pred masakrom zanechal, uvádzajú univerzitné zdroje.
Čítajte viac: http://spravy.pravda.sk/kto-strielal-v-kine-neurol og-ktory-sa-dovtedy-previnil-len-za-volantom-132-/ sk_svet.asp?c=A120721_110814_sk_svet_p29#ixzz21Fbw Wsoc
Odporúčame