Komu to vlastne dlzime? Bankam ktore poziciavaju peniaze, ktore nemaju!
Komu to vlastne dlzime? Bankam ktore poziciavaju peniaze, ktore nemaju!
Väčšinu opatrení na znižovanie deficitu uskutoční vláda cez rast daní. - ???
Mimochodom vies ako sa taketo rebricky zostavuju?
Ak Shell ma hodnotu 200 bil. a nikto vlastni 52%, preco on alebo rodina nefiguruje v rebricku?
Presiel som na novy antivirus - KASPERSKY- a odvtedy mam problemy s internetom.
Tie rebricky su dobrovolne a nereprezentuju skutocny staffff!!!
To zmamena, ze Madari su hrdi na svoju romsku narodnost! :-)
Znova ta madarska kalta neda dobru noc po nociach spavat polytikom.
Pravdepodobne si pocul na BBC, ze kralovna je chudobna. :-)
Nesledujem CNN a FOX a definitvne som imunny voci falzifikatom.
Slachticke rodiny vlastniace obrovske pozemky, samozrejme Rotschildovci a kralovna.
Peter, im nedrbe. Chcu ta odrbat o peniaze. Co2 dan!
http://www.google.com.au/imgres?um=1&hl=en&sa=N&bi w=1365&bih=940&tbm=isch&tbnid=HNYtyXoJUccb0M:&imgr efurl=http://talkingship.com/wp/2011/10/31/phobos- space-station/phobos-monolith/&docid=jZDc3SzsPjhCm M&imgurl=http://talkingship.com/wp/wp-content/uplo ads/2011/10/Phobos-monolith.jpg&w=400&h=251&ei=CLK dT4fDLOaViQe-1vm7Dg&zoom=1&iact=hc&vpx=688&vpy=152 &dur=1478&hovh=177&hovw=284&tx=160&ty=108&sig=1115 43654711598443468&page=1&tbnh=114&tbnw=182&start=0 &ndsp=30&ved=1t:429,r:3,s:0,i:73
Miroslav Vajs, odkial si stiahol obrazky? Pocul si nieco o monolite na Phobose?
Prid do Australie a uvidis oteplovanie. Najchladnejsie leto ake si ludia pametaju, april pripominajuci australsky jul...0.039%
Este ste zabudli dodat, ze tie rebricky su dobrovolne. V Anglicku su ludia, voci ktorim je Abrahomovic zobrakom!
Všetci dnes žijeme v akomsi matrixe, v ktorom naše sny a ašpirácie, názory a presvedčenia, túžby aj obavy ovládajú reklamné agentúry, masmédiá, vyškolení experti na zábavu, organickí intelektuáli, politici a pod. A tí sú všetci tak či onak prepojení s tým, čo v skutočnosti vládne – kapitál.
Odporúčame