McCain ma mozog prevrtany cervami z Vietnamskej dzungle.
US Congress expands authoritarian anti-protest law
By Tom Carter
3 March 2012
http://www.wsws.org/articles/2012/mar2012/prot-m03 .shtml
Fico, tak to vyzera, ze budes mat moznost "upratat" neporiadok. A vam drahi volici, ak nechate politikov narabat so svojimi peniazmi s absolutnou doverou - oni su jedini ktori tomu rozumeju- co myslite, co sa stane? Absolutna transparencia je jedinou odpovedou. Ak ju nemate, aj buduca vlada bude zla.
Scelit a prerozdelit. Nove usporiadanie pozemkov ma zabranit erozii pody, spristupnit ju. Co su to za dristy?
Tie Ruske volby su podstatne transparentnejsie ako republikanske primarky v USA.
Ta pokuta bola schvalene zakonodarnym zborom?
Dalsie povinnosti, dalsie pokuty. VSIMATE SI AKO SA TO ZAMOTAVA? Ovcan uz ani nevie kedy a zaco bude pokutovany. A BUDE HORSIE!
Odsudil nasilie??? Na Libiu zhadzoval papierove bomby? Sarkozy, aj na teba a tvojich bratov vo viere pride rad.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd ed&v=ptjUhuv90vs#!
4) Snažme se najít cestu ke svým přátelům a příbuzným. Budeme je potřebovat. Doba, kdy se ekonomicky nejlépe žije singles, končí tak rychle jako začala. Přichází krize, nejen ekonomická, ale celospolečenská, civilizační. Rodina, kmen, přátelství bude mít cenu zlata.
5) A propós: zlato! A všechny komodity – drahé kovy, dřevo, pole, potraviny. Pokud vlády vyhlásí „bankovní prázdniny“ je dobré mít něco, co můžeme dát do koloběhu směny.
Zvědavec via AC24
1) Každý den si všímejme toho, co se děje právě teď. Stůjme nohama na zemi. Věřme sami sobě. Naučme se rozumět svým instinktům. Chceme-li žít v souladu se svým svědomím, musíme se ho nejprve naučit poslouchat. Každému z nás zpívá svědomí jinou písničku. Sókrates to řekl lapidárně: Poznej sama sebe.
2) Nevěřme politikům, penězům a médiím. Ne, že by neexistovali poctiví lidé v parlamentu, novinách a bankách, ale opatrnost je na místě preventivně.
3) Obraťme se zpět k Přírodě. Ano, zní to jako klišé, ale neberme si od přírody bez dávání. Země není naše, zdědili jsme jí a můžeme jí pouze uchovávat pro ty, kteří přijdou po nás. Pro někoho je to o farmaření, někdo se potřebuje ztratit v džungli, někomu stačí večer pod hvězdami, aby to začal lépe chápat.
Prestanme ich nazyvat ELITOU. Nazyvajme ich - ZABEZPECENA SPODINA (SPLODINA) SPOLOCNOSTI.
Hovoril som s ludmi z Holandska o problemoch s mensinami. Mars 777, je to presne ako si napisal. Ak si vypocujete rozhovor s Wildersom, vobec naposobi ako extremista, skor pragmatik. Mimochodom o com to ten novinar drista. Globaliznus a individualizmus? Ako to ide dokopy? Globalizmus a kolektivizmus to ano, ale individualizmus?
Ekonomika nemusi byt globalna, dane mozu byt lokalne, peniaze nemusia pochadzat z banky a ludia mozu byt sami sebe "autoritou"- nepotrebuju stat, aby im urcoval hranice.
A ty chces povedat, ze Janko Jesensky a Fico sa nepoznaju. Spis Nosorozec jasne dokazal - STRETAVALI SA V KUCHYNI, BLIZSIE NEURCITELNEHO BYTU!
Odporúčame