http://www.youtube.com/watch?v=Us1ZprAm5Ek
Van Rompuy - globalisticke hov., zapredanec, globalny obcan a nastroj NWO. (http://www.prisonplanet.com/norwegian-police-conf irm-drill-identical-to-breiviks-attack.html
Americki a francuzski madari uz ohlasili vytvorenie autonomneho uzemia!
PRAVDA, povedzte konecne pravdu NATO je agresorom podporujucim povstalcov - AL QAEDA!
Dane platia globalne. Opytaj sa Irskeho murara na platenie dani!
NEPOVAZUJU NAS ZA NIC INE AKO DOBYTOK! KOLKI Z NAS SA STALE PLASIA ZA KARIEROU? PRESTANME UZ KONECNE HRAT ICH HRU A ZACNIME ZIT AKO LUDIA!
Ano? Odhaduju? Kolki neverili! Teraz to mate OFFFicialne, somaryyyy.
Existuju aj ini ako idioti., ale nas je viac!
SVETOVI "LIDRI" POTVRDILI! KEDY KONECNE PRESTANEME POTREBOVAT LIDROV?
Bankar vo vodarnach! Slovensko potrebuje ocistu. - moralnu! Okrem zakonov sa tendre po novom budu riadit aj etikou?
Povedal; I'm going to fuc k your yellow monkey wife."
Su pravim obrazom Slovenska. Viac samostatnosti ludom neuskodi. :-) - hoci spociatku boli hlava.
Odporúčame