NAJDITE MI, PROSIM VAS, NEJAKU BEZ IDIOTOV.
CHORA, CHORA, CHORA SPOLOCNOST! SPLNIT ZAVAZOK......
Zasvinenie prostredia a Co2 su dve odlisne veci. Ocistenie prostredia je v nasom zaujme. Zdanenie Co2 v zaujme bankarov. Prve je realitou, druhe manipulacia verejnosti.
Free energy generator - nemozem tomu uverit, nie som odbornikom.
BYVALY RIADITEL JUKOSU JE KRIMINALNIK! DOKAZOVANIE VINY JE INA ZALEZITOST - KOMPLIKOVANA.
A PRETO, BY SME SI MALI UCTIT VZNIK CESKOSLOVENSKEJ REPUBLIKY! ALE TO JE NA JEDNOTLIVCOCH, NEMOZE TO BYT NARIADENE.
PROBLEMOM SU DEMOKRATI, ROVNAKO AKO REPUBLIKANI. DUFAM, ZE TO BUDE ZACIATOK CELOSVETOVEJ REVOLUCIE.
3D? Zase sa hraju s trhom. Technologia 3D je podstatne dalej ako to co predstavuju verejnosti. Jednoducho-" hlupy kupi."
Pan Martin Hric, mas to trochu pomylene. Kazdy poslanec ma v prvom rade zodpovednost voci volicovi.
USA? Spojene staty s tym nemaju nic spolocne. Tlupa ludi, v pozadi udalosti, nema narodnost!
Odporúčame