Po boku s našimi okupantmi proti našim dedom. :-))
Po boku s našimi okupantmi proti našim dedom. :-))
Áno Putin zorganizoval na Kryme štátny prevrat potom, čo jeho vojská okupovali Krym.
Presne ako Hitler v Rakúsku.
Veľkú potrebu vykonáva kpt.András vždy, keď otvorí ústa.:-)))
A čože, sami si nevedia investovať?
A lepšiu budúcnosť sľubujú mužíkom už akurát 100 rokov.:-)))
Mám jednu správu, dobrú pre Slovákov a zlú pre tunajšiu pobočku priateľov Sovietskeho zväzu.
Cena ropy po polroku spadla pod 50$, momentálne je 49.60.
Prajem jej, nech padá ďalej. :-)))
Daj ho až za Hitlerov anšlus Rakúska.
Ten bol ešte čistejší, tiež tam napochodovali nacistické vojská, ale v referende vyjadrilo súhlas až 99% obyvateľov. :-))
Raz darmo Putin ešte Adolfovu veľkosť nedosiahol.
Pridávam aj Ficove majetkove priznanie z toho roku :
Šéf vládneho kabinetu vlastní podľa poskytnutých informácií jedno- a trojizbový byt v Bratislave a rekreačnú chatu v Malých Levároch. Rovnako ako po iné roky uviedol Fico v majetkovom priznaní aj medializovanú osemárovú vinicu v blízkosti hlavného mesta. V januári 2002 za ňu premiér zaplatil 37-tisíc korún.
Manželia Ficovci zmluvu o prevode družstevného bytu do osobného vlastníctva podpísali 24. februára 1998 a zaplatili zostatok 28 815 korún, za jednoizbový byt v bratislavskom Ružinove zaplatili 1 539 991 korún. Chata v Malých Levároch, ktorú kúpili v roku 2000 ich stála 800-tisíc korún.
Ako predseda vlády zarobil v minulom roku takmer 1,3 milióna korún, rok predtýn 898-tisíc. Robert Fico vlastní podľa majetkového priznania okrem nehnuteľného majetku aj osobné automobily značiek Volvo a Škoda Octavia combi.
Miklóšove majetkové priznanie z roku 2008
Mikloš priznal 5,2 hektárov pôdy zdedených po rodičoch a starých rodičoch, polovicu chaty, byt na Kozej ulici v Bratislave, získaný odkúpením za ostatkovú cenu na základe zákona, a rodinný dom v Podkylave.
Zároveň informoval, že na kúpu a rekonštrukciu bytu a chaty si zobral pôžičky v celkovej hodnote 3,9 milióna korún, z ktorých časť pochádza zo stavebného sporenia a časť z hypotekárnych úverov.
Na súkromných účtoch má Mikloš spolu s manželkou nasporených 675-tisíc korún. V rámci rodiny používajú dva osobné automobily Subaru Legacy Outback a Nissan Quaqai. Exminister doložil vlastníctvo tohto majetku aj kúpnymi listinami, výpismi z katastra a zmluvami.
Takže mužík Scaramen klame a ohovára ako vždy.
Celé to skončí tým, že postavia v Moskve ďalšiu mešitu.
Jasamaty:
Konverzným kurzom 30,1260Sk/€.
69 mil.€ je totiž 2,078 miliardy Sk, aj keď sa ti to nezdá.:-)))
Jasamaty:
Konverzným kurzom 30,1260Sk/€.
69 mil.€ je 2,078 miliardy Sk, aj keď sa ti to nezdá.
Takže si to ty, ten čo mu hneď po škole, keď prišiel za komoušov do roboty, ponúkli štvorizbový byt. Bezdetnému. Dobre som sa pobavil, keď som si to prečítal.
Tu máš koníček, napi sa vodičky:
70 miliónov
V nedeľu 11. júna 2000 mal totiž Rusko podpísať štyri zmenky – v prospech Kočnera a Ágha – za takmer 70 miliónov eur. Dve zmenky majú hodnotu 8,3 milióna eur, ďalšie dve 26,2 milióna eur.(aktuality.sk)
Teda suma sumárum 69 miliónov eur, 2,1 miliárd Sk je suma z roku 2000, troll.:-)))))))
Ty budeš asi "Brehy", že?
Ten sa tiež tak rád vadil keď nemal pravdu, ako ty. A musel mať vždy posledné slovo. Proste diagnóza. :-)))
Nuž pekná partička sa usadila v tom Bonaparte.
Fico, Baštrnák, Kočner, prokurátori, čo vlastnia byty na Floride, Kaliňákovi spoločníci v "podnikaní".
Susedia.:-))))))))
Aj ten nakradol toľko, ako ruský predseda vlády?
No kto by to bol o Šebejovi povedal? Pri ruskom premiérovi je to jasné, kradnutie mu vyplýva priamo z funkcie.;-))))
Ale s Medvedevom mu to vyšlo.
Sám báťuška sa bol vyjadril, že si to musí preštudovať. :-))))