keď americkí demokrati sú špecialisti na falšovanie volieb Americký volebný systém falšovanie volieb umožňuje
keď americkí demokrati sú špecialisti na falšovanie volieb Americký volebný systém falšovanie volieb umožňuje
Danko je rozumový kr.et.en, Saková predsa predkladá do vlády návrh zákona o adresnej pomoci pri dotáciách
v kapitalizmu normálne, zisk je najprednejší, nie zdravie ľudí
veľmi dobre si pamätám jeho odpoveď na otázku novinárov na jeho názor na očkovanie. Výsledok a dôsledky očkovania môžme zhodnotiť až tak o päť rokov, aký to malo dopad. Ak zoberiem do úvahy že väčšia polovica Slovenska je zaočkovaná a vyyvstáva otázka kto bude dodávať zdravú, nezavírovanú darcovkú krv?
to vieš každá kopejka v tejto pomatovičohegerovskej biede dobrá
základom úspechu každého vzťahu, resp. zväzku ja láska , tolerancia a rozum. Ak chýbajú tieto tri veci vzťah má veľmi malú šancu
súhlasím s tebou a dokonca inak rozmýšľa aj v 100ke
Poslanci za PS sú primitívní hlupáci, šíriaci chaos, zmätok a nepravdy v médiách a po slovensku
že sú Kórejci v Rusku ešte neznamená, že sú zapojení do bojov na Ukrajine
veľmi dobre si pamätám, ako Kňažko po nežnej revolúcii pred prezidentskými doprevádzal Havla po Slovensku a agitoval medzi mladými ľuďmi a študentami po Slovensku, aby organizovali podpisové akcie a petície za Havla, proti Dubčekovi, aby Dubček nebol prezident , ale Havel
mám dojem, že celý článok ja také nič nehovoriace taľafatkovanie. O ničom, lebo autor neudává príčiny tohto stavu, kde sa stala chyba aj neukazuje cestu, resp. východisko z tohto stavu.
"""Patríme medzi veľmi konzervatívnych obyvateľov Európy: vo veľkej miere preferujeme kúpu vlastnej nehnuteľnosti pred bývaním v nájme. Podiel nájomných bytov z celkového počtu bytových jednotiek je u nás veľmi nízky, lebo platiť nájomné v priváte je často drahšie ako splátka hypotéky a prevádzkových nákladov vlastného bytu. """"
A kde Slováci majú prísť k nájomným bytom? To je ako, že Slováci si nekupujú člny a jachty, lebo na ne nemajú peniaze. Ak by aj mali peniaze , hlavným dôvodom je, že nemáme more
doplním článok: Ak bude vysoké zrážky na Slovensku tak slovenské rieky hrozia vybrežením a zatopením oblastí okolo riek a bude na Slovensku väčšie záplavy ako v Rumunsku, kde pršať nebude.
Súčasná vládu bojuje proti chudobe už len tým že valorizovalo pomerne značne dôchodky hneď ako nastúpila aj zavedením 13. dôchodku
ak Pfizer zabíjal, prečo by nemala zabíjať aj krv od darcov?
Fiala sa obrátil Ficovi a všetkým čestným Slovákom chrbtom. Fialovi zo Slovákov už zostali len Šimečkovci, Vášaryová a podobný antislovenský odpad
Fico nech už s Fialom vôbec nejedná, Fiala je už odpísaná existencia v Čechách
inak človek rozmýšľa v 20ke, inak rozmýšľa v 40ke a inak v 60ke.
Gruzínci prehliadli Amíkov, prehliadli Brusel a majú ich oboch dosť. Amíci im tam už nasáčkovalia svojho agenta ako prezidenta Saakašviliho, ako nám Čaputovú, ktorý nakoniec musel zbabelo utiecť, lebo bol odsúdený a hrozila mu basa. Utiekol však na Ukrajinu a zabezpečil na majdan ostreľovačov s puškami Made in USA. A teraz pri voľbách sa dostavil výsledok. Nechcu Gruzínci Ameriku, nechcú Gruzínci Brusel
Odporúčame