Nešpekulujte tu so subjektívnymi dohadmi o skutku a nevytvárajte povestnú mediálnu hmlu. Odborníkov na veci, ktoré budú predmetom šetrenia sa využijú, až keď to bude procesne treba. Mňa subjektívne názory kohokoľvek nezaujímajú. Ale dôkazy áno. V prvom rade by som rád vedel či bolo vykonané ohľadanie miesta činu vo všetkých prípadoch, týkajúcich sa priebehu a pokračovania skutku. Tiež súdne ohľadanie tela obete, nezávisle na zdravotnej dokumentácii . Atď..., atď... Či bolo začaté konanie vo veci a pre aký skutok. To akosi presstitútov nezaujíma.
Súčasne vyslovujem úprimnú ľútosť rodine nad stratou, blízkeho človeka.


