Že by sa to podobalo prieskumu ? Mám pocit, že je to aklamačné hlasovanie v liturgicii zhromaždených veriacich počas bohoslužby (napr. amen, aleluja a pod.). Nuž kto chce kam pomôžme mu tam, lebo normálnej krajine by túto bandu defenestrovali, čo ale môže nastať každú chvíľu,

