Statistiky si mozte pozret na nete.je 5nasobne menej repiracnych chorob a aj chripky ako minuly rok.a to ze niekomu stupla vaha a cukor je predpokladam jeho chyba
Statistiky si mozte pozret na nete.je 5nasobne menej repiracnych chorob a aj chripky ako minuly rok.a to ze niekomu stupla vaha a cukor je predpokladam jeho chyba
Max pokosit travu ficovi v kastieliku.
Vsetko bude....on sa raz prizna aj sam.bonaparte mu zobrali,teraz sa nemoze ku kastielu priznat....tazky zivot na ten preceda.mal to dat na kaliho.kupit hotel v abudhabi a zmiznut
Nejaka smeracka metoda,ked je stara znama?
Pokles coho? Tebe klesa sudnost,ako sa ti rozpada smer
Buducnost ukaze.prilezitost robi zlodeja.a pri trnkovi a kovacikovi bola aj 100 pravdepodobnost,ze nikto pykat nebude
Tu nejde o pomstu,ale nazvi si to ako chces.uz by sa po 30 rokoch beztrestnosti mohol zacat robit poriadok.
A ty by si si dal aky privlastok,ked stale veris v cistotu smeru?
Slovaci.prezili uz vsetko,preziju aj smer a sns
Ako obvykle to vydava urad verejneho zdravotnictva.
o akom lesnikovi stale splietate? ma vystudovanu ekonomicku vysoku skolu.
trnka je 5 najbohatsi? pred nim je uz len fico,kali,strapaty a danko.
A plaval celu noc.a este klikoval.tebe bola radost vladnut
A citas po sebe ty prirodzenie?inteligencia sa nemeria poctom nadavok v kazdom prispevku
Neobdarovali.je to jeho kastiel.tak isto ako byt v bonaparte
A po celonocnej rehabilitacii isiel rano do roboty....
Tak isto ako lekar.ten ma liecit nie menezovat.a ten novy ma ekonomicku vysoku skolu
Odporúčame