pomaličky zhlboka dýchaj, aby si neodpadol, kým si dôjdeš do detskej izby pre dávku liekov
pomaličky zhlboka dýchaj, aby si neodpadol, kým si dôjdeš do detskej izby pre dávku liekov
a ja že Fico je sociálny demokrat :D
asi som nejaký pomýlený :DDDDDDDDD
daj si liečik a nebliakaj... hovorí o maxime max dvojnásobku minima, čo nie 540 €
a jednej skupiene obyvateľov dávať a druhú nechávať v chudobe, to nie je sociálne hospodárenie ale hyenizmus...
kvapku zdravého úsudku by nezaškodilo, ty primitívna hus
nedrízdaj :DD to je klamstvo ako krava
kvapku sa informuj a zisti si dáta a nežer každé lajno, ktoré ti nakadí do ústočiek Fico a spol
Kriste, koľko tupých ochutnávačov výkalov dokáže táto koalícia kŕmiť je úžasné...
to sa pekne píše, ale kde je A je aj B
pointa je, že finančne by mal byť sociálny balík rozvrhnutý rovnomerne a hlavne udržateľne
neexistuje, aby jedna skupina obyvateľov mala prebytok a iná bola v chudobe - to je podľa teba v poriadku?
neviem, či si si všimla, ale posledné dve dekády tam bolo viacej Fica ako Matoviča ;-)
a nebudeme sa tu baviť o finančnej výsledovke za Matoviča a Fica teraz - Fico predbieha dlh o 50%
treba mať milá zuzanita očká otvorené a používať sedliacky mozoček ;-)
takže nie je podstatný obsah informácií, ale kto s nimi prišiel?
dobre, tak máte jasné priority... že štát ide dole vodou, strácame investorov, firmy odchádzajú, ekonomická úroveň klesá, chudoba stúpa... to ťa netrápi, ale Matovičove plagátiky ti robia žilku...
tak rozhodne nie tak v pohode ako členovia koalície a ich ľudia... tam sa točia desiatky a desiatky miliónov
miesto, kde predbiehali je cca 200m pred zákrutou, čo už je diskutabilné, pre skúsených vodičov so silnejším autom ok, ale niekto to tam takto posúdil a dal plnú... takže krčím ramenami - áno, predbiehať sa tam dá, ale za cenu pokuty
nemá zmysel reagovať... máš bod za trpezlivosť a trefný koment, ale hento vypatlané hoviadko má selektívne vnímanie a nedokáže svojím mozočkom spojiť objektívne dokopy dve informácie..
on je také miestne zábavné zvieratko, ktorému keď pozrieš do prasačích očiek, tak vidíš že sa svieti, ale nikto nie je doma
občas vypustíš niečo, čo sa aspoň zdá ako šikovná a prekrútená kravina, ale toto je pekný bombónik :D
ty si nie len ľudský chudák zagrcaný v morálnom bahne, ty si navyše sprostý... jednoducho fakt hlupák o ktorom by vedel v dobe bez internetu len honák dobytka, po ktorom by si zbieral lajná
ani nie, uvádzajú rôzne zdroje, postupne tam silnie nacionalizmus a vojna, prípadne zlá životná úroveň graduje nacionalizmus do rozmerov aké sme už v histórii videli...
a ako vieme, história sa rada opakuje
Netrep... hneď prvá veta. Rusko nenapadlo Ukrajinu :D
si zaspal dobu, alebo si sa prebral dnes z kómy?ˇ
Ďalej ani nečítam, si zmetený...
iba podčlovek sa môže takto od radosti chvieť nad možnosťou ďalšieho zabíjania
vojna je špinavá vec a krv je na oboch stranách, ale takto podsvinky sa zastrájať nech sa tešia na odvetu... grcám
Netrep :D
Boli na ich území, patrili Ukrajine.
Ukrajina po dohode o bezpečnostných zárukách od USA / NATO sa ich vzdala v mene zachovania neutrality. Bodka, fakt - ak nevieš dohľadaj si a nedrízdaj ;-)
je to jednoduché - Rusko napadlo Ukrajinu - fakt
Rusko bombarduje Ukrajinu - fakt
Ukrajina bombarduje Rusko - fakt
Rusko je dobré a Ukrajina zlá? nevidíš rozpor? hovorí sa tomu pokrytectvo, alebo neschopnosť objektívne posúdiť fakty - jedno je problém a druhé choroba
Odporúčame