Smerohlas nemá v Bruseli poslancov?
Smerohlas nemá v Bruseli poslancov?
Akú statistiku? Hlavné správy, Infovojna ,Uhrik a Suja uz riešila kolko % Slovákov tam bude robiť. Z ktorých krajín tam dovezu zamestnancov a určite to nebude len 20%. Ako sa zvýšil počet chorých na rakovinu v okoli baterkarne v Madarsku ,atď. Tak co teraz vláda čaká? Robia to isté ako pri covide.Siria pochybnosti . Darmo ich ministerstvo bude presviedčať o moderných technológiách v baterkarni. Žnú , co zasiali a podporovali pocas pandemie.
To je tak,keď niekto nikdy nemusel šetriť. Tak ani nevie,čo to vlastne znamená. Vždy odniekiaľ kvaplo.
Keby do roku 2020 gazdovali ako Česi, dnes by nemuseli až tak naprávať. Od roku 2012 do 2020 skonsolidovali dlh verejnej spravy z 29milionov€ na 48 miliónov €.
Ak by odstúpil sám, nebola by schôdza. Ak nebude schôdza; nebudeme vedieť o dotáciach na OZ a mimovladky ostatných poslancov, ich asistentov a strán. Nejde len o dotácie, ale aj priame zákazky od štátnych inštitúcií a ministerstiev( brožúrky,skolenia).
Dnes som čítala jednu charakteristiku vlády. Mohla by ísť aj do citanky. Jednoduchá a krátka. Susko nemá dáta, Robo má rentu. Robo má Petra, Peter má traktor a sused má zemiaky.
Dostanem úhradu za faktúru 10 000€. Z toho uhradim mzdy, odvody a nakupim materiál na ďalšiu zákazku. Daň sa bude platiť z každej transakcie . Nezaplatím teda 90€?
Spravodlivosť po Slovensky. Kolki uplatkari teraz ľutujú, že mohli pýtať viac.
A aj tam ostane? Všetko vrátil. Alebo dostane pokutu , podmienku
a pôjde domov? Uvidíme ako to bude. Na dôchodcu z Gelnica sa zabudlo a nevieme, či sa ešte skrýva pred zlodejmi. Ale toto je iný dôchodca a všetci to budeme sledovať.
Ale na OÚ, alebo OS by utekali všetci dvaja.
Ako sa potom dozvieme o dotáciach poslancov SNS,Hlasu a Smeru?OZ Migalovej manzelky dostalo v decembri 23 dotáciu 337 000€. Šutaj trepe. Má v parlamente tiež svojho Simecku.
Chudák Žiga, čoby predseda parlamentu. Ani na zahraničnú návštevu nebude môcť ísť. A keď pojde, v parlamente mu ostanú dvaja podpredsedovia. Verím, že keď koalicii nechýba predseda , ani opozícia sa nebude ponáhľať s náhradou za Simecku. Ono v tejto situácii nie je nereálne, že celú schôdzu bude viesť len jeden podpredseda.
Nie. Ale keď sa stal poslancom,konateľom OZ sa stala jeho manželka. V decembri 2023 OZ schválili dotáciu 337 000€. Takže to , ako hovorí Fico , dostala rodina Migala. V OZ pôsobí aj jeho dcéra.
A to nemá kto Simecku obviniť, ze ukradol milión €? Audit o dotáciach, ktory to nepotvrdzuje zverejnia vraj o 2 týždne. Smer zúri, lebo mu obvinili Gedru , šéfa úradu vlády a dvorného právnika Bzana, za bezdôvodne vyplatenie 29 .miliónov €, pôvodne to malo byť 74 mionov€ na právne služby(2016). Ako vždy, Fico reagoval, že zas vymyslene obvinenie. Ale GP potvrdil dovodnost obvinenia. Možno Bzan povie, koľko odniesol na Súmracnu, keď ich bude musieť vrátiť.
No áno. Lebo vraj stat nemá peniaze kvôli mimovladkam. Tak prečo Fico s Kamenickym minuli I.konsolidacny na zvýšenie dlhu a nie na zníženie? Vybrali od firiem a ľudí 1,5 miliardy a miesto sekery 7 miliard€, už v auguste je 7,6. Este nás čaká výplata 13. dôchodku (0,8 miliardy€). Fico sa zastupnymi témami krúti ako had, lebo o mesiac bude musieť ludom ukázať ako gazdovia.
A to je o tom. Fico povie overitelny blud, ale vy ho opakujete. Teraz ste si napisal vlastný. Opozícia nenavrhne Mikloška za Simecku. Navrhuje ho na p r e d s e d u parlamentu. Je jasné,že ho nezvolia, majú len 71 hlasov, ale navrhnúť môžu. Potom môžu pokračovať napríklad Rasim.
No, určite. Ak nebude schôdza, nedozvieme sa o neziskovkach ostatných poslancov koalície . Dúfam, že aspoň od roku 2004. Tomanova už v parlamente nie je, ale Valova áno. Preto si platíme poslancov, aby to zistili a v utorok nás informovali. Bude to zaujímavé.
Nech zavolajú Kolesika, on im listocky správne zaskrtne.
Dobrovoľne sa vzdal podpredsedu Europarlamentu.Keby kandidoval do eurovolieb ,je tam zas. Že stratí status po tom koalicnom cirkuse ? Nebuďte smiešny, skôr naopak.
Odporúčame