Toto poraď ukrajincom. Stále sú "full pripojení". A ty sa odpoj sám. To predsa môžeš, to je tvoja vec.
Toto poraď ukrajincom. Stále sú "full pripojení". A ty sa odpoj sám. To predsa môžeš, to je tvoja vec.
„8 miliárd eur pre Ukrajinu je stále pozastavených. A takéto umelé zdržiavanie makrofinančnej pomoci pre náš štát je buď trestný čin alebo omyl. A je ťažké povedať, čo z toho je horšie,“ sťažoval sa Zelenskij.
Aaaaaaa bude sa zatvárať, eurohujeri utekajte. A naša vláda tiež. Dávate málo a pomaly DDDDD
„8 miliárd eur pre Ukrajinu je stále pozastavených. A takéto umelé zdržiavanie makrofinančnej pomoci pre náš štát je buď trestný čin alebo omyl. A je ťažké povedať, čo z toho je horšie,“ sťažoval sa Zelenskij.
Vyzera to tak, že Zelenskyj sa chystá zatvárať eurohujerov DDDDDDD
Zas LEBOFICO? Jasne ze tato vlada nemoze za nic ked je totalne nemohuca.
Praskne ti žilka v oku USA Troll. Tebe sa päči správanie ukrajinských potetovaných, iným nie. Tak píšu svoj názor.
Grc prd trt, no asi zabíjaním vlastných keď inak nevedia.
Áno, treba provokovať viac a viac, treba aj silno pľuvnúť. Nech tam triesky lietajú, veď mier je nanič. Treba vám vojnu vy americké h*vná. Či?
A možno by bol z vojsk NATO popol a tebe by už horelo pod riťou.
V Číne je za korupciu trest smrti, takže.... tipujem že ho Zelen neskorumpuje.
Tak to vyzerá
A na ten zákaz SSa ti všetci vySSeru.
A ja dúfam že no more, ale rozumní a vzdelaní ľudia.
Veď to je jednoduché. Odíďte teraz a v kľude, nebudete musieť utekať.
Veľmi správne. Teraz začne tanec. Čína začne dávať prvé kurzy.
To už fakt nemá redakcia čo písať? To až také bludy?
Nie je lepšie toto?
Celá vláda SR je presvedčená, že je tou najlepšou aká tu kedy bola. A až 5% obyvateľstva tomu verí tiež.
Podľa USA rétoriky sa Izrael vyhráža jadrovými zbraňami. Ale on môže, iných treba za to odsúdiť.
Poznáš ich technológiu a úroveň?
Áno, prichádzajú v mieri po celom svete ako červy tam kde mier je. Potom je už len permanentný nekonečný konflikt, rabovanie zdrojov, vyzbrojovanie a problémy.
Odporúčame