Áno, je to divadlo pre národ slovenský. OĽANO musí byť vo vláde do volieb. Je to bábkovláda a tá musí poslúchať. Cudzie záujmy. Takže môže byť kozmetická úprava ale to je tak všetko. Celé to pôjde aj po 2 mesiacoch tak ako doteraz - postupne do úpadku.

