Matovič je chorý človek a Heger je jeho podržtaška. Bábkovláda, ktorá na rozdiel od HU a PL nerieši záujmy SR a kašle na ľudí. Pskovia, ktorí sa hrajú na svetových politikov. Drvivá väčšina ľudí žije v strachu a v neistote. Takto to ďalej nepôjde. Evidentne sa bojíš Fica a Pellegriniho, no ľudia, ktorí sú už teraz na hranici prežitia a aj tí, ktorých inflácia pripravuje o aj tak slabé úspory, budú voliť ľavicu. Ja z nich strach nemám. Sú aj iné schopné strany so schopnými ľuďmi. Vlädu bláznov typu Matel už nikto nechce. Iba ambasáda.

