Vtedy v 90 tych sa vyčistila aj ukrajinská aj albánska mafia. Neoficiálne a s podporou štátnej služby na tri písmená. Oficiálne sa asi nedalo. Teraz keď sa im tlačí do hláv, že bojujú za nás, prídu si len po pravidelnú "odmenu". Bude problém znova to vyčistiť. Tí ľudia si ničoho a nikoho nevážia... okrem seba. Krásne to bolo vidno na ich správaní v hoteloch v Tatrách ešte pred vojnou.


