Niekedy keď počujem vyhlásenia, ta to ako fanatici. Ale oni len kopiruju USA názory. Tak ako a UA do NATO. Kricala prezidentka ako kazdy ma pravo sa rozhodnuta do NATO, min. 50x som ju pocul toto vyhlasovat. USA zmenilo retoriku a prezidentka okamźite: UA do NATO nepatrí. Mäme bábkovú vládu bez vlastného názoru.


