Budú Slováci cvičiť Ukrajincov? Podľa Naďa je to jedna z možností
Pre toto:
Povstalci tam zatiaľ nie sú. Opakujem sa, ale aj tak:Strýčko Tom kalkuluje s možnosťou, že sami ukrajinci povedia vojne nie a vláde nie. A na túto možnosť musia byť vycvičení ozbrojení povstalci s komplet mediálnym US zázemím aby tam spravili "PORIADOK" s "nedemokratickými silami". A kto ich vycviči? Predsa my. Strýčko Sam si umyje ruky ako Pilát. Robia to takto po celom svete. Ako cez kopirak.
Na ský účel by sme ich mali cvičiť? Veď čítaj to čo hovorí oficiálna tlač a Naď. My nemáme cvičiť vojakov aby "bránili vlasť", ale POVSTALCOV. A tí ešte neexistujú. My im ich mäme VYROBIŤ.