Nemal som čo zabudnúť. Keď sa kauza nevyšetruje a vyšetrovať NEBUDE, tak môže písať každý čo chce. Ak by to bola vyložene Ficova kauza, Fico by už dávno sedel. Kauza sa diala za Dzurindovej vlády, Fico bol v opozícii. Ale ja sa znova pýtam, kto kryje najväčších zlodejov?

