Podľa mňa ju otravili Novičokom. Takto som žartoval aj pri Navalnom a oni Nemci ozaj povedali že ho otrávili Rusi Novičokom. Ešte nech povedia že v Navalneho saku našli flaštičku s Novičokom s Putinovimi otlackami prstov.
Podľa mňa ju otravili Novičokom. Takto som žartoval aj pri Navalnom a oni Nemci ozaj povedali že ho otrávili Rusi Novičokom. Ešte nech povedia že v Navalneho saku našli flaštičku s Novičokom s Putinovimi otlackami prstov.
To je sprisahanie proti Slovanom. Neboj sa keby sme neboli poslušný otroci ako by sme aj my dostali po pysku. Aj Slovan Bratislava , ktorého fanúšikovia sú známi svojimi panslovanskymi prejavmi bol vyradený pod zámienkou koronavirusu.
Ale nafetovany nórsky olympionici tý nedopovali ale brali lieky na astmu. Tam je všetko v poriadku.
Djokovič často kritizoval bombardovanie Belehradu. To må odmenu.
Ty musíš byť normálne platený agent lebo nemôžeš veriť tomu čo píšeš.
Vody je a bude na Slovensku dosť Treba ešte postaviť zopár priehrad najmä na Hrone. Bohuzial ochranári tomu bránia.
Takže podľa tvojho nadhľadu žyadna 1 a 2 sv vojna nebola ani yrak, siria, Lybia ani afganista,,honduras vietnam, čýnska opiova vojna, žiadne vivrazdenie 50 mil indyanov a desiatky iných vojen. Nikto nehovorí že vojnu začne nemecko. Šak je okupovane usa armádou a bez jadroviek. Takže ty máš taký nadhľad a sy takí intelektuál že tie všetky vojni vôbec neexistovali? Tak boli tie vsetki vojni čy nie?
k004 hovori ze západ nezačne vojnu prečo by mal. Daj si do google USA wars a vyhodí ti niekolkostranovy zoznam desiatok dobivacnych vojen. A to je len USA. Nemecko 2 sv vojna 50 mil obeti. Nie je jeden rok kedy západ neviedol nejakú dobivacnu vojnu a ty povieš že západ nezačne vojnu prečo by mal. Ty žiješ asi v nejakom paralelnom vesmíre mierumylovnych západných krajin. Ja ti normálne závidím.
Zvýšenies svetovej priemernej teploty o 1 st celz. zvysi mnozstvo zrazok o 2% takze nevidim dovod na sucho.
Tie reči o hrozbe Ruska pre civilizáciu sú ako Hitlerovi reči o barbaroch a podľuďoch. Ale našťastie tu mame jeden rozdiel oproti 1939 vďaka čomu ešte zapad nezačal 3 sv vojnu. Jadrové zbrane.
Údajne našli v Navalneho obleku flaštičku s Novičokom na ktorej boli Putinove otlačky prstov. Ja si myslim že je všetko uplne jasne.
Keby sme boli taky bezcharakterni ako ryboebci z Fajerskych ostrovov tak zapas nedovolime.
Teraz si predstavte ten cirkus keby sa toto stalo za Fica. Media by šaleli.
Rakovina tak oslabí organizmus že potom podľahne akémukoľvek vírusu alebo baktérií aj napr covidu. Alebo chrípke.
A vraj našli u Navalneho flaštičku s Novičokom na ktorej boli Putinovej odtlačky prstov.
Toto znie ako logicky argument v prospech tvrdenia že korona je nebezpečná. Áno toto su fakty a analyzi. Ešte niečo zo Slovenska.
Poznal som človeka ktorý zomrel na rakovinu ale v umrtnom liste ma zápal pľúc lebo to bolo to čo ho zlomilo. Ale nikto v jeho rodine ani náhodou neuvažuje že umrel na zápal pľúc lebo každý vie že umrel na rakovinu. Dnes by to nebol zápal pľúc ale covid. Chápeš.
Pre mňa je dôležitejší obsah ako forma. Daj fakty, daj analyzi a nerieš formu ale obsah. Analýzu nemáš. ŽE? Tomu sa hovorí mlatenie prázdnej slamy. A tá akože analýza od neandertalca to je čo. Vám nechýba debata 3 doktori za 3 doktori proti? Veď práve preto že nie som od fachu tak chcem počuť objektívnu nezaujatý debatu odborníkov.
Ani ja neviem na základe čoho som si taký istý lebo nemám tu analýzu. Ale ešte v marci keď to prepuklo v Taliansku som si vyguglil " Italy deaths by age" a tam bolo že 99% mŕtvych bolo nad 70 rokov. A 99% malo aj iné vazne choroby. Od vtedy si myslím že je to len obyc chrípka. Ale keď dostanem analýzu že zomieraju aj ľudia do 70 rokov bez inych vážnych zdravotných komplikácií tak svoj názor prehodnotim. Ale tu analýzu médiá nejak nemajú záujem poskytnúť. Rad by som videl v telke debatu 3 korona skeptici vs 3 korona alarmisti , samozrejme odborníci z fachu čiže virolog, patológ atd. Nic take som nevidel. Len sami balast.
A ešte dodatok. Daj mi tu analýzu a prestanem špekulovať.
Ja som si skoro istý že korona nebola u neho hlavnou príčinou úmrtia. Tak ako ten 44 ročný v čr čo umrel na koronu a bolo to na prvých stránkach novín. Potom som si našiel video kde jeho ošetrujúci lekár!!! povedal že mal tretiu mŕtvicu a že korona nemala na umrtie ziaden vplyv. Takze hovoris ze nemam spekulovat a mam zozrat pekne vsetky polopravdy ktore mi media predlozia?
Odporúčame