Tie F-16 za 1.6 miliardy to bolo zaplatenie vypalneho.
Keď vidím týchto nevzdelanych jednoduchych slnieckarov. Teraz je o 50% viac lesov ako pred 100 rokmi a stále pribúdajú. To by si slnieckari museli naštudovať
Ak sa napríklad zistilo napr ze harabina platí Putin tak by to mal každý vedieť aby sa vedelo kto za koho kope.
Nevieš čítať? Píšem že mi nevadí ze ju platia židia.
Na zápase slovan Trnava fanúšikovia neúnavne bubnovali tancovali a spievali. Klobúk dole. Ten černoch bol agresívny. To mu mali tlieskať? Ako to bolo za to ze vraj spievali že Trnava sú poľský židia tak to beriem to bola hovädina Inak vďaka Kmotrikovi za parádny štadión. Keď sa úplne dostavia bude to ešte lepšie.
Nakoľko p Čaputova bojuje proti korupcii a a je za transparentnosť tak treba informovať transparentne že v 2016 dostala 175 000 USD od židovskej mimovladky Goldman z USA. Vôbec mi to nevadí len aby sa vedelo
A prečo by to robili. Preto aby sa nespojila Európa Ázia a Afrika a nezosadili USA z trónu. Preto spustili vojny v Sýrii Iraku lybii na Ukrajine v Juhoslávii a teraz spúšťajú v Alžírsku. . Ale je to už len také kopanie zdochynajuceho koňa.
Nič proti čaputovej. Ale ako sama pekne hovorí ze bude za transparentnosť tak by mal. každý vedieť ze v 2016 dostala 175 000 USD od židovskej mimovladky z USA. Vôbec mi to nevadí len aby sa o tom transparentné a protikorupčne vedelo.
Nech volajú Zuzulovu na spolu komentovanie. Praje vždy Vlhovej vytazstvo od srdca. Ú iných nemám ten pocit skôr naopak.
Ani náhodou si nemyslím ze USA sú za srbskom. Naopak USA pomocou CIA a následne bombardovania zničili Juhosláviu. Vytvorili rozbusku Kosovo ktoré chcú postvat proti Srbsku. Len sa tvária že oni nič oni chcú mier.
Ono je to tak ze USA nakazali Kosovu uvalit cla na srbsko aby vyprovokoval konflikt v Európe a teraz sa tvária že oni sú proti. Anglosasi zase snívajú ako sa Európa a Ázia navzajom po zabíjajú a oni sa budu rehotat z poza oceánu ako počas 2 sv vojny. Ešte že im Putin vysvetlil ze v prípade 3 sv vojny prvé jadrové rakety idú pre usa
Z postkomunistických krajín mame od 89 jeden z najvyšších rastov HDP. A väčšinu času bol pri moci ten zlý Fico. Samozrejme ze nie som spokojný so životnou úrovňou ktorá je len trochu vyššia ako pred 30 rokmi. Ako píše jeden čitateľ dolu Každe hrable hrabu k sebe a mali by sme sa podľa toho viac riadiť. Ú nás je to naopak. Keď zbohadne Slovák tak je to zlodej a oligarcha. Keď zahraničné firmy kúpili monopoly zababku a teraz vyvážajú miliardy v zisku tak je to ok. Len jeden príklad. Keď sa mali nakúpiť obrnené vozidla ktoré sa mali vyrábať z časti v SR tak hneď obviňovali z korupcie a netransparentnosti. Keď sa majú kúpiť stíhačky z USA za 1,6 miliardy!!!!!!!! USD tak nikto nerieši ci bol tender ok. Takto sme odkázaní ostať len koloniou lacných otrokov.
Anglosasi chcú rozpúta ďalšiu svetovú vojnu v kontinentalnej Európe a mysleli ze sa budu rehotat z poza oceánu ako počas 2 sv vojny. Ešte že im Putin vysvetlil ze prvým cieľom jadrových rakiet bude USA.
Sága a mam rad aale keď som cestoval po svete všade som počul len Hamsik.
Čo chcú od nás. Asi raketovu základnú. Ešte že im Putin vysvetlil ze keď začnú výstrelov at rakety z Poľska tak on bude strieľať rakety nie na Poľsko ale hlavne na USA. Jadrové rakety sú najlepšiu zárukou svetového mieru. Inak by anglosasi už dávno rozpútali na kontinentálnej Európe vojnu a rehotali sa z poza oceánu ako v 2 sv vojne
Ze nič nemajú na caputovu? Véd len to ze v roku 2016 dostala od židovskej mimovladky z USA 170 000 USD dokazuje že nie je nezavisla
Sankcie sú akurát pre blbeckov zo strednej Europi
Jasne ze za to Tublatanka nemohla. Bolo to cele dobrá show. Aj fan uškov ia Slovanu bubnovali spievali a tancovali ako o zivot. Miesto toho ze by sme sa tešili z nového štadióna tak hľadáme malichernosti jak drb.... Černoch sa správal agresívne fanúšikovia zabucali už je z toho kauza že rasisti. To už černochovi ani nemozu zobrať loptu. Vďaka Kmotrikovi za štadión.
V roku 2016 dostala 175 000 USD od židovskej mimovladky Goldman. Ozaj jej veríme že je nezávislá.
Odporúčame